anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak zapisać ustawienia w ,,strefa twórcza"?

profile.country.pl_PL.title
michalt6
Początkujący

Jak zapisać ustawienia w ,,strefa twórcza"?

Mam pytanie czy jest możliwość zapisania ustawień w strefie twórczej w A200.Zależy mi,aby po kazdorazowym właczeniu aparatu nie trzeba było tego ponownie przestawiać.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Przecież ustawienia w strefie twórczej nie znikają po wyłączeniu aparatu... :shock:
Jak ustawisz, tak masz.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
michalt6
Początkujący

Więc może mam cos nie tak z softem,bo za kazdym razem u mnie sie to resetuje i przełancza na standard.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

A w jakim trybie robisz zdjęcia :question:

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
michalt6
Początkujący

tryb Auto.W strefie twórczej ustawiam np.portret,a po wyłączeniu mam znowu standard

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

No to zmień tryb na P A S albo M i po problemie :D

Osobiscie na początek polecam tryb A preselekcję przysłony :D

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

michalt6 napisał(a):

tryb Auto.W strefie twórczej ustawiam np.portret,a po wyłączeniu mam znowu standard


Bo strefa twórcza służy do ustawienia parametrów poszczególnych programów. A sam program ustawiasz na pokrętle.

------------------------------
fotoamator