anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

matówka w a700

profile.country.pl_PL.title
siekacz
Początkujący

matówka w a700

czy w 700 są wymienne matówki, jeśli tak czy rzuciła się komuś w oczy matówka z klinem i gdzie taką można kupić

29 ODPOW. 29
profile.country.pl_PL.title
dr.killer
Nowicjusz

By nie zakładać tematu w a300/350 to spytam bo się trochę w tym pogubiłem, wiec tak w mojej a300 musze wymienić matówkę na nową, ale jak jest możliwość wymiany na inną lepszą to musze zmienić oprogramowanie w aparacie? Serwis takie że czy robi czy strącę gwarancje...

ps nie wiem czy mi się wydaje ale matówka w a700 jest taka sama jak w a300? A i jeszcze ile może kosztować oryginalna matówka w serwisie sony czy w o gule sprzedadzą? Czy musze za bulić za wymianę?

profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

By nie zakładać tematu w a300/350 to spytam bo się trochę w tym pogubiłem, wiec tak w mojej a300 musze wymienić matówkę na nową, ale jak jest możliwość wymiany na inną lepszą to musze zmienić oprogramowanie w aparacie? Serwis takie że czy robi czy strącę gwarancje...

ps nie wiem czy mi się wydaje ale matówka w a700 jest taka sama jak w a300? A i jeszcze ile może kosztować oryginalna matówka w serwisie sony czy w o gule sprzedadzą? Czy musze za bulić za wymianę?



Koszt wymiany matówki w aparacie Sony A300 wraz z szybką z punktami AF to 213zł.
Oczywiście można zakupić u nas matówkę wraz z szybką koszt to 122zł za sztukę. W tym wypadku nie odpowiadamy za usterki powstałe przy próbie wymiany na własną rękę.

profile.country.pl_PL.title
siekacz
Początkujący

a orginalna matówka do a700 ile kosztuje sama i z montażem ???

profile.country.pl_PL.title
piskrob
Nowicjusz

zostałem przesunięty z zapytaniem poprzez moderację z grupy alfy 100 tutaj tak więc zapytam was o to czy ktoś z was wymieniał matówkę w ALFIE 100 ???
nie znalazłem tutaj takiej informacji.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Pedros napisał(a):

zostałem przesunięty z zapytaniem poprzez moderację z grupy alfy 100 tutaj tak więc zapytam was o to czy ktoś z was wymieniał matówkę w ALFIE 100 ???
nie znalazłem tutaj takiej informacji.


Ja wymieniałem samodzielnie matówkę w A100 na taką typu "M".
Jeśli nie masz jasnych obiektywów celowość tego zabiegu wydaje się dyskusyjna. :)

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

Poradźcie. Mam obiektywy Sigmy. Niestety trzeba je kalibrowac w serwisie oddajac je z aparatem. Po odbiorze mialem wlos na matrycy i zabrudzona pyłkami matówkę. Widac to przy spogladaniu na nią od drugiej strony poprzez obiektyw. Denerwuje mnie to bo mam sprzet nowy 6 - miesięcy. Czy jest prawdopodobne że ten kurz pojawil sie z powodu klaibracji w serwisie Sigmy. Jak to może wygladać w praktyce. No bo skąd to zabrudzenie- skoro aparat nowy i obchodze sie z nim ostroznie ?
Co myslicie. Czy tez macie drobne pyłki - patrzac na matówke od strony obiektywu?
od strony wizjera praktycznie nie widac - tylko jeden paproch.

Czy warto to czyscic i ile koszt takiego serwisu?
A jeszcze jedno - wydmuchac sie nie da jakby bylo pod matówką !

Andi

Norbert-----
Początkujący

koszt wymiany matówki na tym M i szybki na tą z liniami typ L to koszt 201zł



Hmm...a to dziwne bo na Żytniej jakoś w lutym policzyli mnie na około 300pln (szybka L, matówka M, usługa) :c9 ...tak potaniało?

zero8-----
Początkujący


Są i w serwisie można je wymienić wraz z wprowadzeniem w danych do softu aparatu.



A ile sobie życzycie za wprowadzenie samych danych do softu?

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

zero8 napisał(a):


Są i w serwisie można je wymienić wraz z wprowadzeniem w danych do softu aparatu.



A ile sobie życzycie za wprowadzenie samych danych do softu?


Witaj, zero8,
mamy tu specjalny dział do zadawania takich pytań: CSI FOTO I VIDEO, można też zapytać u źródła, czyli zadzwonić, lub zameilować bezpośrednio do CSI.
Serwis nie czyta wszystkich wątków na forum i Twoje pytanie może przejść niezauważone.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

Tadeusz napisał(a):

zero8 napisał(a):


Są i w serwisie można je wymienić wraz z wprowadzeniem w danych do softu aparatu.



A ile sobie życzycie za wprowadzenie samych danych do softu?


Witaj, zero8,
mamy tu specjalny dział do zadawania takich pytań: CSI FOTO I VIDEO, można też zapytać u źródła, czyli zadzwonić, lub zameilować bezpośrednio do CSI.
Serwis nie czyta wszystkich wątków na forum i Twoje pytanie może przejść niezauważone.


Święte słowa :) Niestety nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkich postów pisanych na forum w związku z czym powstała specjalna zakładka i wszelkie pytania odnośnie serwisu proszę tam zadawać.

Odpowiadając na pytanie związane z wprowadzeniem danych do aparatu to koszt takiej usługi jest 61zł brutto. Serwis jednocześnie nie bierze odpowiedzialności za montaż matówek przez osoby trzecie.
Informuję również że ceny które zostały podane na forum są cenami obowiązującymi w chwili pisania danych postów.