anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

czyżby ktoś wysłuchał moje prośby? wszystko super tylko czemu nie FF :(

-15.2Mpx APS-C CMOS Exmor "R" sensor
-ISO 100-12.800 -ISO 100-12.800
-6.5 frame per second -6.5 Frame per second
-New high speed flash sync -New high speed flash sync
-9 double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor) -9 Double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor)
-New metering and AF sensor with tracking and previous focus -New metering and AF sensor with tracking and previous focus
-Dual AF Ultr-Speed motor
-Wi-Fi built-in

172 ODPOW. 172
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Wolę jak tam widać oryginalnie "900" ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja rozumiem, że cały temat jest dość frywolny, ale dyskusja o samochodach to jednak zbytnie przegięcie dlatego te zostały usunięte.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Przepraszam :nauseated_face:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
ripride
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Ta specyfikacja o wiele lepsza :P

Tommygun------
Początkujący

Lajam napisał(a):

Starosta napisał(a):

Przecież CMOS jest dobry od ISO 200, to po co niższe :question:


Ja to po co? :slight_smile:
Żeby było.

Nie jest ważne z czego korzystasz najczęściej. Najważniejsze że to MASZ.
Świadomość nieposiadana jakiegoś ficzera zupełnie pozbawia Cię kreatywności. Twoje zdjęcia są zawsze nie takie jak trzeba.


Starosta napisał(a):

buzz napisał(a):

Mialem na mysli te nizsze wartosci, by przynajmniej bylo jak w EOS 500D.

Przecież CMOS jest dobry od ISO 200, to po co niższe :question:

No to ja podbiję - proszę o puchę z matrycą z iso 25, 50 i reszta może się zatrzymać na 400-800 + mój filtr szary ograniczający dziesięciokrotnie ilość światła (nie pamiętam dokładnie ile, nieważne) i będę happy.

Norbert napisał(a):

Tommy - owszem FF to zupełnie inna plastyka obrazu i moim zdaniem przy ogniskowych do powiedzmy 100mm dla mnie byłoby super...ale ponieważ lubuję się w wiewiórkach i kaczkach to potrzebuję APS-c + 300-400mm (zakładając zmianę kąta widzenia i upakowanie pikseli to ogniskowa mi się "wydłuża" ) i tutaj APS-c wygrywa z FF....ale przegrywa przy szerszych kątach. (...)
Ja się zbytnio nie napalam na nowe body ale po jego wprowadzeniu będę wiedział dokąd zmierza system ;)

No, dobrze rozumiem, uważam tak samo, przy czym sam odchodzę coraz częściej od zwierzaków, pozostaje tylko kwestia makro i GO ale da się i podpisuje się szczególnie pod ostatnim zdaniem :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

ripride napisał(a):

hihi...

http://photorumors.com/2009/08/15/confu ... sony-a800/" target="_blank



niby zaczyna sie coś wyjaśniać.

A800 - to niby miałby być hi-end APS-C
a
A850 - taki niby starter FF :)
no to
A950 - będzie taki hi-end FF

A500 i A550 - średnia półka APS-C

;) hihihi

Creatoor
Początkujący

Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę limitowaną wersję James'a Bonda, to wszystko jasne. ponoć każdy jej użytkownik dostanie licencję na zapijanie. Ale cicho sza, to tajemnica :c5

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

no i tą prosto od szatana dla innowierców , A666 napewno była by najpopularniejszą lustrzanką wszechczasów :)

Tommygun------
Początkujący

Creatoor napisał(a):

Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę limitowaną wersję James'a Bonda, to wszystko jasne. ponoć każdy jej użytkownik dostanie licencję na zapijanie. Ale cicho sza, to tajemnica :c5


mogli jeszcze napis na kiosku zmienić na NOSY :smileyhappy:

co będzie, to będzie, wazniejsza jest kasa na to wszystko a najwazniejszy jest czas na to hobby a nie czym robić foty