anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

buzz napisał(a):

No slabiutki, slabiutki ten aparat. Bez wzgledu do kogo jest adresowany. To krok w tyl.


Kilka lat temu aparat z takimi parametrami i oferujący tak wysoką jakość zdjęć zapewne byłby obiektem Twoich westchnień.

Strasznie dużą uwagę przywiązujesz do sprzętu i generalizujesz w oparciu tylko o własne zdanie...może warto by spróbować na wszystko z innej niż tylko własnej perspektywy?

Ty w ogóle robisz jakieś zdjęcia? :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

buzz napisał(a):

No slabiutki, slabiutki ten aparat. Bez wzgledu do kogo jest adresowany. To krok w tyl.


Nie podzielam Twojego zdania.

Pytanie czy Ty w ogóle miałeś go w ręce :smileyquestion:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Lajam napisał(a):


Kilka lat temu aparat z takimi parametrami i oferujący tak wysoką jakość zdjęć zapewne byłby obiektem Twoich westchnień.



Pewnie tak by bylo. Ale swiat nie zatrzymal sie na poziomie sprzed kilku lat.

Lajam napisał(a):

Strasznie dużą uwagę przywiązujesz do sprzętu i generalizujesz w oparciu tylko o własne zdanie...może warto by spróbować na wszystko z innej niż tylko własnej perspektywy?



Moja perspektywa jest mi najblizsza cialu. Kazdy ma subiektywny stosunek do obiektywnej rzeczywistosci. Ty rowniez.

Lajam napisał(a):

Ty w ogóle robisz jakieś zdjęcia? :smileytwisted:



Cos czasem pstrykne. ;-)

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Starosta napisał(a):


Pytanie czy Ty w ogóle miałeś go w ręce :question:



Tak, mialem w rece. Nie, nie robilem zdjec, ale poogladalem testowe.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

buzz - taka mała rada ode mnie.
zamiast pitolić o wadach sprzętu, zajmijże się w końcu fotografią, bo ileż można czytać Twoje jęczenie?

a skoro Sony aż tak bardzo Ci nie odpowiada - zmień system i, jak wyżej - zajmij się fotografią ;)

pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Niepotrzebnie pojawia sie tutaj agresja.
Staram sie byc obiektywny. Chwale za szkla, ale body jeszcze nie jest najlepsze.

Jesli ma to byc forum wielbiace Sony, to przepraszam. Poprawiam sie: A380 choc w tescie wypadl kiepsko, to pewnie test byl klamliwie przeprowadzony, bo przeciez NASZE sprzety sa najzajefajniejsze. Tak lepiej?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

buzz napisał(a):

Kazdy ma subiektywny stosunek do obiektywnej rzeczywistosci.



buzz napisał(a):

Staram sie byc obiektywny.



Yyy, wybacz ale się już zupełnie pogubiłem :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Lajam napisał(a):

buzz napisał(a):

Kazdy ma subiektywny stosunek do obiektywnej rzeczywistosci.



buzz napisał(a):

Staram sie byc obiektywny.



Yyy, wybacz ale się już zupełnie pogubiłem :slight_smile:



"Staram sie byc obiektywny."

Juz sie odnalazles?
:smileyrolleyes:

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

to nie o to chodzi ze nasz sprzęt jest najlepszy, ale ile masz lat? 2? chyba więcej, więc umiesz świadomie podejmować decyzje, jak każdy (mniej lub bardziej) dorosły człowiek. ja swój sprzęt wybrałam świadomie, w pełni zdając sobie sprawę z jego wad, i wiedziałam co kupuję. to nie kwestia 'zajefajnosci' tylko tego, czy jesteś w stanie te wady zaakceptować i czy nie przeważają one dla Ciebie nad zaletami. jeżeli Sony po takim 'rachunku sumienia' nie odpowiada Twoim potrzebom - polecam rozejrzeć się za C/N czy czymkolwiek innym.

edit: jeszcze jedna myśl - sprzęt imho służy przede wszystkm do robienia zdjęć, a nie do szukania w nim wad.

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Sony Alpha DSLR-A230 TEST OPTYCZNYCH
niski poziom szumów w porównaniu do innych lustrzanek wyposażonych w 10-megapikselowe matryce CCD


W końcu dali sobie spokój z szumami :smileythumbsup: