anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

gnembon napisał(a):

tyż prawda, że sony nie popełni błędu nikona, bo nowe puszki pewnie zastąpią stare i zastąpią również ich ceny.



jakos mi sie nie chce wierzyc ze A380 z kitem bedzie kosztowac okolo 2500 (czyli tyle ile teraz kosztuje A350)

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

a mnie nie chce sie wierzyć w to co czytam , aparat sterowany pilotem od Bravi. Jeszcze niejszy korpus! przy A350 mały palec mnie boli bo niema się czego trzymać - os obiektywu mogli by zmienić na bliższą lewej krawędzi puszki bo mi nos sie gniecie nie milosiernie, GPS do pozycjonowania zdjęć dorzucić i przede wszystkim prędkości robienia zdjec seryjnych , a nie jakąś kosmetykę dla Japońskich małych rączek.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Alcazar napisał(a):

a mnie nie chce sie wierzyć w to co czytam


Zanim zaczniemy wylewać łzy nad tymi aparatami poczekajmy na oficjalną premierę. ;)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

nie mam dużych dłoni niemniej jednak w 300-ce cięgle zmieniam funkcje trzymając ją jedną ręką
czego nie ma w A100 czy A700
a tu zapowiedzi jeszcze mniejszych - eeee lipa

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SZFENDAK napisał(a):

eeee lipa


eeee dla dużych łapek - duży aparat ;)

to tak jak z autkiem - popatrz na smarta - kupiłbyś coś do czego się nie zmieścisz ?;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

to tak jak z autkiem - popatrz na smarta - kupiłbyś coś do czego się nie zmieścisz ?;)


Akurat w Smarcie dla 2 osób to naprawdę dużo jest miejsca, serio serio. Zresztą jak w końcu kupię go Monice to Cię przewiozę 8-)

Ale tak wracając do nowych "alfów" - ja się nie wypowiem dopóki nie pomacam. Uchwyt owszem mniejszy i należałoby przyjąć, że trzymać się będzie gorzej, ALE....no właśnie - nikt z nas nie miał tego jeszcze w łapce :)

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

najlepszą konstrukcję jaką trzymałem w rękach był analogowy DYNAX 7 - poprostu rarytas wśród idealnie opracowanych puszek.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Lajamku jakoś sobie nie wyobrażam przejażdżki smartem razem z Grzesiem http://bi.gazeta.pl/im/3/6048/z6048003X.jpg
w punciaku czasem jest ciasno we dwóch :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

SZFENDAK napisał(a):

w punciaku czasem jest ciasno we dwóch :nauseated_face:


Ale wierz mi, otworzysz drzwi w smarcie i się zdziwisz. Podobnie może być z uchwytem w nowych alfach :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

dwa lata temu przejechałem się z kumplem smartem cabrio tym "microsoftowym" i ciasno było jak cholera
a kumpel to nie Grześ :slight_smile: