anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A900 - Wasze opinie

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Sony A900 - Wasze opinie

Jak wam sie pracuje z tym aparatem? Ja jestem zdecydowanie milo zaskoczony :D

193 ODPOW. 193
profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

Mirek jesteś niepoprawny
podważasz słowa znawcy tematu



http://klubkm.pl/forum/images/smilies/scared.gif http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sad.gif http://klubkm.pl/forum/images/smilies/bag.gif

Szum-----
Początkujący

Deviant napisał(a):


Wreszcie ktoś zadowolony z systemu.


8-) e tam, ja też jestem zadowolony z systemu :smileyrolleyes:

Foters
Początkujący

Ale się temat rozwinął i bardzo dobrze takie powinny być rozmowy o sprzęcie wszystkie atuty za i przeciw. Popieram niektórych wcześniejszych przedmówców np. petrus którzy wytykają wady Sony, ponieważ dzięki takim osobom firma może poprawić przynajmniej niektóre niedociągnięcia a co za tym idzie poprawić sprzedaż a oto chodzi. Niestety A900 nie robi najlepszego pierwszego wrażenia na tle konkurencji stojącej na półce obok nie przyciąga wzroku nie ma tego czegoś, wygląda tak sobie. Czytając wypowiedzi niektórych osób odnoszę wrażenie że to zwykli krzykacze mają jakiś model sony i uważają że pozjadali wszystkie rozumy. Jak mówi powiedzenie "krowa która dużo ryczy mało mleka daje", tak samo jest z tymi osobami 85% nigdy nie będzie stać na taki aparat bo jest drogi i nie ma się co oszukiwać. Jakby dysponowali taką kwotą to by wcześniej 10 razy się zastanowili zanim poszliby do sklepu po A900. Piszę to jako potencjalny przyszły nabywca pełno klatkowej lustrzanki i jak bym miał dzisiaj taką kasę na pewno bym A900 nie wziął ponieważ uważam że jest nie dopracowana.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Foters napisał(a):

ponieważ uważam że jest nie dopracowana.


uff jak dobrze, że każdy może samemu wybrać :smileythumbsup:
bo ja właśnie kupuję a850. Nie dziś, w lutym, marcu - bo wtedy mi jest potrzebny aparat. Ale już wiem, że dla mnie to jest TO :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Foters
Początkujący

Jak Sony zrobi bardzo dobry aparat nie musi być rewelacyjny to kupię a na razie mam przyzwoity A700 :D

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

A700?? Bogowie, ta dopiero jest niedopracowana! ;-) :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Krzysztof napisał(a):

A700?? Bogowie, ta dopiero jest niedopracowana! ;-) :slight_smile:


Teraz mi to mówisz?? Jak tyle zdjęć już nią zrobiłem?!
:smileyhappy:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Foters napisał(a):

Ale się temat rozwinął i bardzo dobrze takie powinny być rozmowy o sprzęcie wszystkie atuty za i przeciw. Popieram niektórych wcześniejszych przedmówców np. petrus którzy wytykają wady Sony, ponieważ dzięki takim osobom firma może poprawić przynajmniej niektóre niedociągnięcia a co za tym idzie poprawić sprzedaż a oto chodzi.



Hmm.. mnie poprawa sprzedaży Sony osobiscie nie interesuje... No moze o tyle zeby nie było tak jak z Minoltą, a na to sie raczej nie zanosi więc sprzedaż mnie nie interesuje.
A czasem jak się czyta niektore propozycje poprawy to az sie boje ze Sony sie kiedyś im ugnie, choc może jednak pozostawi je w klasie A200-A300.
A to co napisal petrus to ciekawe czy kiedykolwiek miał ten aparat w rece...


Foters napisał(a):

Jakby dysponowali taką kwotą to by wcześniej 10 razy się zastanowili zanim poszliby do sklepu po A900. Piszę to jako potencjalny przyszły nabywca pełno klatkowej lustrzanki i jak bym miał dzisiaj taką kasę na pewno bym A900 nie wziął ponieważ uważam że jest nie dopracowana.



Hmmm... no cóz ja kupilem. Zastanowiłem się 10 razy. Może nawet więcej razy bo kupując pełną klatke liczyłem się z tym, że musze miec lepsze obiektywy i wymieniałem też szkła. A jako, że wymieniałem szkła, to mogłem kupić zarówno Canona jak i Nikona.
Wybrałem A900.

Foters
Początkujący

To że ja kupiłem A700 a ty A900 wcale nie znaczy że to rewelacyjne sprzęty. A700 już została wycofana ze sprzedaży a i A900 nie sprzedaje się tak dobrze jak Sony zakładało.

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Foters... daj spokoj krytykowaniu w jakiejkolwiek postaci Sony na tym forum, w tym takze musisz uznawac za profesjonalny sprzet to, co profesjonalne nie jest.
Jesli masz inne zdanie, to zostaniesz jedynie wysmiany i uznany za "sprzetowca", badz zwyczajnie przekrzyczany.
Ja czekam na nastepce A700. Wg plotek - jest na co czekac. Oby sie te plotki potwierdzily, a sprzet spelnil tym samym moje oczekiwania i potrzeby.