anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A900 - Wasze opinie

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Sony A900 - Wasze opinie

Jak wam sie pracuje z tym aparatem? Ja jestem zdecydowanie milo zaskoczony :D

193 ODPOW. 193
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Z zadowolonymi jest często tak, że nie mają czasu zaglądać na forum.
Dla mnie a900 to skończony aparat. Kompletny. Ma wszystko czego potrzebuję.
W szczególności najlepszy wizjer jaki widziałem w lustrzance cyfrowej.
Obraz w wizjerze, który oferuje np. 1Ds MkIII jest żałosny w porównaniu do a900.
To był dla mnie najważniejszy argument za a900. A reszta to już tylko czysta
przyjemność fotografowania. Mam nadzieję, że jak za 5-6 lat najdzie mnie ochota
zmienić aparat na nowszy, Sony nadal będzie miało coś w rodzaju a900.
Aparat dla fotografa, a nie dla ....

pozdrawiam tych zadowolonych. A tych nie zadowolonych... tez w sumie pozdrawiam.

BTW. Czytalem w postach buzza, że a900 nie ma ISO 100. No cóż moja ma.
Wprawdzie pewnie minimalnie gorsze od 200 więc normalnie używam 200,
ale gdy ostatnio potrzebowalem nieco wydłużyć czas naswietlania to dało się nastawić.
I nie zauważyłem problemów.
bronek

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Nic tylko pozostaje mi sie zgodzic z bronkiem ;)

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Nie mam zamiaru wywolywac tu ponownie jakiejs awantury o A900, bo nie ma co sie podniecac. Chcialbym wszystkim, ktorzy tak na mnie naskakuja za slowa, ze nie jest to lustrzanka nawet pozycjonowana jako profesjonalna, zwrocic uwage na drobny szczegol.
Na stronie Sony.pl (dokladnie: http://www.sony.pl/hub/dslr/block/2/subblock/5" target="_blank ) pokazane sa dostepne modele. Oto, jaki opis jest przy A900 i A850:

"Fantastyczny, pełnoklatkowy obraz, szybkie działanie i profesjonalne wrażenie"

Niby szczegol, ale jesli mam jedynie robic tym sprzetem wrazenie, a nie zdjecia, to kupie sobie Leica, przynajmniej czerwona kropka bedzie robila wieksze wrazenie na sprzetowacach.
Brawa dla Sony za szczerosc! :c4
Duzy szacunek. Ciesze sie z tego, bo to oznacza, ze Sony Pro ciagle przed nami.

Uhm... za chwile pewnie bede zjedzony przez szakali broniacych systemu. Wrrrrrrr... :D

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

buzz napisał(a):

Uhm... za chwile pewnie bede zjedzony przez szakali broniacych systemu. Wrrrrrrr... :D



eeee, spokojnie. mnie, jako szakalowi, to się już nie chce szczekać pod Twoimi postami.

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

to ja chyba jednak wracam do mojej prezentacji maturalnej...

spolnemesis1paejw
Początkujący

A ja proponuję pamiętać o zasadzie: Nie karmić trolla!!!

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Bazz mnie strasznie zastanawia Twoja pokrętna logika sącząca się z Twoich wypowiedzi w stosunku do tego co sam zanotowałeś w swojej stopce

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

buzz napisał(a):

Nie mam zamiaru wywolywac tu ponownie jakiejs awantury o A900, bo nie ma co sie podniecac. Chcialbym wszystkim, ktorzy tak na mnie naskakuja za slowa, ze nie jest to lustrzanka nawet pozycjonowana jako profesjonalna, zwrocic uwage na drobny szczegol.
Na stronie Sony.pl pokazane sa dostepne modele. Oto, jaki opis jest przy A900 i A850:

"Fantastyczny, pełnoklatkowy obraz, szybkie działanie i profesjonalne wrażenie"

Niby szczegol, ale jesli mam jedynie robic tym sprzetem wrazenie, a nie zdjecia, to kupie sobie Leica, przynajmniej czerwona kropka bedzie robila wieksze wrazenie na sprzetowacach.
Brawa dla Sony za szczerosc! :c4
Duzy szacunek. Ciesze sie z tego, bo to oznacza, ze Sony Pro ciagle przed nami.

Uhm... za chwile pewnie bede zjedzony przez szakali broniacych systemu. Wrrrrrrr... :D


Ja tam awanturować się zamiaru nie mam ale chciałem koledze zwrócić uwagę na drobny szczegół ,że czytanie nagłówków może prowadzić do błędnych wniosków. Strona SONY to nie forum Onetu i jak kolega chce się dowiedzieć czegoś o sprzęcie to należy poczytać dokładnie i to ze zrozumieniem klikająć gdzie trzeba a nie przelecieć po łebkach nagłówki które są tylko skrótem do głębszego tekstu. Przyjemnej lektury życzę http://klubkm.pl/forum/images/smilies/uklon.gif

http://img693.imageshack.us/img693/5059/wraenie1.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------
http://img199.imageshack.us/img199/6198/wraenie2a.jpg

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Mirek jesteś niepoprawny
podważasz słowa znawcy tematu

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Tylko dlaczego ten znawca zaprzecza tak jakby samemu sobie :slight_smile:
:smileyarrow:

Pozdrawia Starosta :grin: