anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-HX50 Ustawienie WiFi Aparat-Komputer

ROZWIĄZANE
Kawecki.
Poszukiwacz

DSC-HX50 Ustawienie WiFi Aparat-Komputer

Witam zakupiłem jak w temacie aparat mam problem z konfiguracją wifi tak by aparat mógł przesłać zdjęcia do komputera, na PC zainstalowany Playmemories Home niestety przy instalacji cały czas wyrzuca błąd z zaporą , również po jego instalacji - screen

sony.jpg

 

 

Aparat podłączony do rutera gdy klikam wyślij zdjęcie pokazuje ,że mam podłączyć aparat za pośrednictwem kabla do komputera aby mógł pobrać informacje o sprzęcie robie to i nic nie działa. Druga sprawa jest taka ,że gdy aparat jest podłączony do komputera za pomocą usb i play memories go rozpoznaje kompletnie brak reakcji na nacisniecie przycisku ustawienia wifi. Proszę o pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Spróbuj zaleceń podanych na tej stronie (w j.angielskim, ale mam nadzieję, że to nie kłopot)

 

http://sony-paa-pa-en-web--paa.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/25563/~/what-to-do-when-i-cannot...

 

 

Tak zupełnie od siebie powiem, że przesyłanie zdjęć po WiFi do komputera w HX50, to kompletnie zbędna funkcja. 

Kiedy miałem HX50 na testach, po ujrzeniu prędkości transferu danych po WiFi di komputera, momentalnie zaprzestałem sobie tym zawracać głowy. Zwyczajnie włożyłem kartę do czytnika i w 4 minuty miałem całe 8GB na dysku. Bezprzewodowo trwało by to pewnie z 10-15 razy dłużej...Nie polecam.

 

Pozdrawiam,

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Kawecki.
Poszukiwacz

Problem jest dalej nie rozwiązany czy jest ktoś chętny w wytłumaczeniu mi w jaki sposób podłaczyć aparat za pośrednictwem WiFi z komputerem?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Spróbuj zaleceń podanych na tej stronie (w j.angielskim, ale mam nadzieję, że to nie kłopot)

 

http://sony-paa-pa-en-web--paa.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/25563/~/what-to-do-when-i-cannot...

 

 

Tak zupełnie od siebie powiem, że przesyłanie zdjęć po WiFi do komputera w HX50, to kompletnie zbędna funkcja. 

Kiedy miałem HX50 na testach, po ujrzeniu prędkości transferu danych po WiFi di komputera, momentalnie zaprzestałem sobie tym zawracać głowy. Zwyczajnie włożyłem kartę do czytnika i w 4 minuty miałem całe 8GB na dysku. Bezprzewodowo trwało by to pewnie z 10-15 razy dłużej...Nie polecam.

 

Pozdrawiam,

 

 

halinabolek
Nowicjusz

Dot.: DSC-HX50 Ustawienie WiFi Aparat-Komputer