anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

uszkodzona zasłona bateri / karty SD ( sony wx60 )

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Adek89
Poszukiwacz

uszkodzona zasłona bateri / karty SD ( sony wx60 )

Witam

jest to mój pierwszy post wiec jeśli coś robię źle to sorry.
otóż wczoraj brat miał 18ke wiec kupiłem mu rano aparat cyber-shot dsc wx60 a ze mam taką pracę ze nie było mnie na jego 18 to aparat został w domu a wieczorem mu dzwoniłem gdzie jest prezent dla niego i żeby sobie sprawdził jak działa. następnego dnia okazało się że nie wiedział jak otworzyć ta zasłone bateri i zobaczyłem że brakuje tej przesuwki do blokowania zasłony bateri. dodatkowo złamał mały kawałek tego czarnego plastiku który jest ta zasłona i skleil ten złamany kawałek jakimś klejem. jaka jest szansa ze gwarancja zostanie uznana i serwis wymieni to zaslepke na nową? jeśli nie wymieni na gwarancji to ile by kosztowała naprawa? aparat był kupiony w Rzeszowie w sklepie Euro AGD RTV.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

nie ma szansy na to by aparat został naprawiony na podstawie gwarancji, ponieważ doszło do uszkodzenia sprzętu przez użytkownika. Nikt nie powie Ci ile kosztuje naprawa. 

Musisz odesłać aparat do serwisu (tylko do autoryzowanego w przeciwnym razie możesz stracić gwarancję).

 

Pozdrawiam,

k

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

nie ma szansy na to by aparat został naprawiony na podstawie gwarancji, ponieważ doszło do uszkodzenia sprzętu przez użytkownika. Nikt nie powie Ci ile kosztuje naprawa. 

Musisz odesłać aparat do serwisu (tylko do autoryzowanego w przeciwnym razie możesz stracić gwarancję).

 

Pozdrawiam,

k

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer