anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

zamienniki aku. do H-50

ripride
Początkujący

zamienniki aku. do H-50

na allegro smiga ich sporo, wszystkie o pojemności ponad 2-3-4 razy większej niż oryginały co mogło by dawać teoretycznie ponad tysiąc zdjęć na jednym ładowaniu w co nie wierze. zastanawia mnie tylko czy są one w jakimkolwiek stopniu bardziej wydajne od oryginalnych ogniw sony czy wrecz przeciwnie i potrafia dodatkowo robić przykre niespodzienaki bo z takimi opiniami też się spotkałem.

macie jakieś doświadczenia w tej materii?

3 ODPOW. 3
ci.nek
Początkujący

Myślę, że oryginalna bateria pomimo że jest droższa to na pewno będzie lepsza. Ja już się przejechałem na karcie pamięci z allegro i dość sceptycznie podchodzę do tych "okazji"

winogron
Początkujący

witam

kumpela pracuje w sklepie foto i mówiła ze po włożeniu zamiennika, po ok 30s pojawił sie komunikat włóż oryginalny akumulator, wiec nie ryzykowałbym zamiennika
na allegro aku sony kosztuja ok 70pln

harkonnen1
Początkujący

dokladnie mialem to samo, kupilem 3 zamienniki w roznych firmach i po zaladowaniu do aparatu na wyswietlaczu byl napis "włóż oryginalny akumulator" . Sadzilem , ze to przypadlosc mojego aparatu (H 50 ) i poszedlem do kolegi on ma H10 to samo mu wyswietlilo. Baterie odeslalem i zostaly zwrocone mi pieniadze , ale na stronach dalej pisza ze jest on do H 50 i mijaja sie z prawda, obecnie posiadam orginalne 2 baterie i jestem zadowolony. Przestrzegam przed zamiennikami