anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje srebrowe...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje srebrowe...

Od kobiet zacznę...

Sonnar / Superia Xtra
Skan negatywu

136 ODPOW. 136
profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Hmm... jakoś nie mogę pałać entuzjazmem jak reszta kolegów. Technicznie oczywiście bez zarzutu, ale chyba tego typu zdjęcia mnie nie ujmują. Mam dziwne odczucie, że w większości tych zdjęć jest dziwny pierwiastek sztuczności.

Z kilku ostatnich, jakie widziałem w temacie, wyróżniłbym:
26/R* & M* - świetne !
31/R* - to jest to co lubię, ciasny kadr, półcienie i muzycy, którzy nieświadomie wraz ze światłem są esencją zdjęcia.
A* - naturalnie, aczkolwiek smutna chwila. Pięknie oddana emocja, ale trąci biedą. Wygląda jakby kobieta z piątką dzieci czekała na męża alkoholika.
08 NP20_resize.jpg - ciekawie i jakby z ukrycia, w czasie przerwy między pozostałymi zdjęciami.

BTW: Mam nadzieję, że kolega Deviant się na mnie nie obrazi ? Moim celem nie jest karcenie, ale albo ja nie potrafię/nie chcę czegoś zauważyć, albo nie mam predyspozycji i cech charakteru do robienia i przede wszystkim odczytywania tego typu zdjęć ? :| Wierzę, że to nie dyskwalifikuje mnie do wypowiedzi w podobnych wątkach, na które natrafię w późniejszych dyskusjach ?

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Piotrze - dziękuję.
Hmm... jakoś nie mogę pałać entuzjazmem jak reszta kolegów.


Bardzo dobrze. Cenię sobie zdanie każdej osoby.
Mam nadzieję, że kolega Deviant się na mnie nie obrazi ? (...) Wierzę, że to nie dyskwalifikuje mnie do wypowiedzi w podobnych wątkach, na które natrafię w późniejszych dyskusjach ?


Kolega Deviant bardzo lubi być karcony. Doskonale zdaje sobie sprawę jak wiele brakuje mu jeszcze w tej dziedzinie. Nie jest fotografem - jest amatorem i takim pozostanie. Lubuje się w fotografii, bo jest ona 'wyłącznikiem' od świata codziennego...
Pisz tak jak odczytujesz te ekspozycje. Każdy ma do tego prawo.
Pozdrawiam...


K*
Xenar / Rollei / Rodinal

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Jakoś tak na nie.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

A*
Sonnar / NP20 / Rodinal

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

A*

Sonnar / NP20 / Microphen

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

K*

Sonnar / Fp4+ / Rodinal

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Zdjęcie jak zwykle dobre :thumbsup:
Modelka zaś cudowana :D

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Piękne modelki są w Twoim mieście. No i pięknie je pokazujesz.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Piotrze - wszędzie są piękne kobiety... :c2

S*
Młoda kobieta, która swoje piękne nogi zamieniła w broń. Po 10 latach trenowania Taekwodno dysponuje siłą uderzenia, pozwalającą jej wystartować do równej walki z mężczyznami...

Sonnar / NP20 / Microphen

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

A*
Sonnar / Hp5+ / Microphen (1:0) 400@1600