anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje...

Porządki

869 ODPOW. 869
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Z ostatnich trzech najbardziej podoba mi się 5.
W 4 przeszkadzają te przejaśnienia w okolicach przewodów po prawej. Lewą stronę przyciąłbym też na wysokości trzeciego słupa od lewej.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Też mnie to wkurza - te rozjaśnienia. Niestety to jest problem HDR, więc najlepiej nie umieszczać w kadrze żadnych drutów, linii itd.
Może się kiedyś wezmę za PS - to pousuwam to co mnie przeszkadza w kadrze...

wratislavian
Początkujący

3/ Lokomotywownia
szczena opada. bardzo ladny kadr, a efekt z tymi cieniami powala. gratuluje

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Szkoda mi przepalenia w tym kadrze - może wreszcie zmuszę się na gmeranie w PS, ale tak bardzo mi się nie chce siedzieć przy kompie - wystarczy, że wywołam rawy...
Co do zdjęcia - tradycyjnie rawy wywołane w Lightroomie i dalej siedem ekspozycji (-3EV do +3EV) poskładanych w Photomatix Pro

Dlaczego szeroki zakres tonalny?
Są takie miejsca na mieście - zaułki, które poprzez szeroki zakres tonalny można pokazać zupełnie w innym świetle - dosłownie i w przenośni. Do tego zimę mamy i dobrego światła jak na lekarstwo, więc tym bardziej podoba mi się ucieczka w tego typu zdjęcia...

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

wow :shock: niezła fotka :rolling_eyes:
kiedy ja wejdę w taką wprawę... eh :cry:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Mam wrażenie, że oglądam bardziej screeny z jakiejś nowej gry komputerowej niż zdjęcia. Nie lubię tego typu HDR..zbyt pojechane. ;)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Uważam, że technika szerokiego zakresu tonalnego zwykle nie wychodzi naturalnie (ciężko jest naświetlić jednakowo wszystko w kadrze) dlatego można nią trochę powydziwiać. Jednak w zimie, kiedy dobrego światła jak na lekarstwo można sobie pozwolić na małe szaleństwa.
Kierunek "komputerowego" wyglądu jest całkowicie zamierzony - wygląda przez to znacznie ciekawiej - każde zwykłe miejsce na mieście.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

fajna fotka :) ma swój klimat :)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

B&W

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

nieźle :D

Pozdrawia Starosta :grin: