anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

First of all Anno:lepiej jak publikujesz foty pojedynczo.Mnie tam tryptyki i tego tam nie podchodza.


First of all Monty: ja tam lubię dyptyki/tryptyki i pokazuję zdjęcia, które lubię, a nie po to by przypodobać się :c20
Poza tym na pierwszej focie Twoj pierworodny zakrywa dlonia twarz


No a jak myślisz, nie zauważyłam? :c20 Taki był zamysł...
Mialas duzo lepsze wrzuty w swojej galerii.


Zdaję sobie z tego sprawę :c20
Dziękuję wszystkim za pozostawione słowo :c22

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Monty napisał(a):

na pierwszej focie Twoj pierworodny zakrywa dlonia twarz

Ale za to pięknie widać, jak mu się do rękawa woda leje... :smileymrgreen: Twarz tu akurat jest mało istotna...

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Monty napisał(a):

na pierwszej focie Twoj pierworodny zakrywa dlonia twarz

Ale za to pięknie widać, jak mu się do rękawa woda leje... :nauseated_face: Twarz tu akurat jest mało istotna...


Absolutnie się z Tobą Tadziu zgadzam...

Tak mnie wspomnieniowo wzięło na przeglądanie zawartości dysku. I taki zlepek powstał. To były pierwsze chrupki Kubusiowe. Jakiś rok temu;) Na zdjęciu oprócz Kuby - tata kuby

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Baaardzo pozytywne!

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Pierwsze z serii jest okrutne... :nauseated_face: "Chodź Qbusiu, tato da Ci chrupeczka" :slight_smile: A całość jak zwykle prima sort. (Czekam na jakieś Twoje potknięcie, żebym mógł się czegoś doczepić a tu... nic!!!)
pzdr

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

troszkę się naczekałaś :nauseated_face: http://img233.imageshack.us/img233/4687/flowers1852181.gif
Seria "męski świat" - świetny pomysł, a Kuba świetnie podołał. Podoba mi się konwersja. Zresztą jak widać po moich ostatni portretach, ciągnie mnie do takich "low contrast BW" . Poza tym mam wrażenie, że sporo czytałaś o dobrym reportażu. W dobre "ramy" zawarłaś ten reportaż :D
141 - dobry wstęp
142 - on jest boski, niby tylko profil, ale zaciekawioną minkę da się "wyczuć":)
143 - to wygląda, jakby on grał od co najmniej 20 lat :P (fajnie, że młody miał asekurację ;) )
144 - podoba mi się rozkład nieostrości. Chyba czasami muszę przymknąć szkiełko :D
145 - szefunio :D
146 - no tak....bycie facetem męczy ( :c97 ), przydałoby się ciut jaśniej, ale w sumie wszystkie zdjęcia są takie "klimatycznie minimalnie niedoświetlone" :D

147 - :slight_smile:
świetna fotka. Bardzo ciasny kadr powoduje,że od razu się "rzucamy" na jego skupioną minkę. Świetna kompozycja

Nadmorskie klimaty. Znowu ładny reportaż. Brakuje światła, ale na zachmurzenie jeszcze nie mamy wpływu ;)
Znowu jest wstęp, rozwinięcie i nawet zakończenie. Bardzo poukładane serie nam prezentujesz :D
148 - no i poszedł w długą....tyle go widzieli :nauseated_face:
149 - dobrze, że przykucnęłaś. Ja zawsze mam dziwny nawyk podczas focenia - obniżam się. Kręgosłup i nogi swoje odczują, ale wiem, że warto. Warto być czasami na poziomie lub niżej niż bohaterowie zdjęcia. BTW polecam Ci po lokalnym rozjaśnianiu pędzelkiem, byś użyła również gumki z malutkim rozmiarem. Pewnie mało kto to widzi, ale ja tak :nauseated_face:
150 - a dostałaś z kamienia ? :c97 Młody fajny radosny, zacnie sobie siadł i to mi się podoba, że on nie patrzy w obiektyw, jest taki swobodny i naturalny :D Szkoda troszkę tej zielonej obwódki w lewym rogu, ale to takie tam...
151 - fajnie, że jest dłuższy czas, że nie zamroziłaś jego nogi. Pewnie troszkę klatek zrobiłaś, zanim udało Ci się mieć nieostrą tylko nogę :c20
152 - zmęczony wojażami :D bywało lepiej ;)

153 - OMG! Świetny dyptyk ! KAPITALNIE. Jakiś mało znaczący głos ostatnio pisał, że tylko radosne dzieci - a ja patrząc kolejny raz na Twoje zdjęcia mówię stanowczo - NIE! Dzieciństwo to zbiór setek emocji. Ciesze się, że Ty to rozumiesz. Że dokumentujesz każdą jego "wersję". Przecież to oczywiste, że sobie beczy :P
Fajne kolorki :D
154 - już pisałem na fejsie - Szacun! http://klubkm.pl/forum/images/smilies/notworthy.gif
czy jest sens w ogóle coś pisać? Przecież to jest niesamowite zdjęcie. Daliście z siebie wszystko :D
Fajnie, że kwadrat. Dobrze, że nie ma nic innego, jak twarz i czapa. Widać, że mocno się głowisz by kadry były dopracowane :c4

155 - kąpiel - boska seria! Kolorystyka bije taką radością i czystością - idealnie pasuje do tematu! Każde zdjęcie z osobna i wszystkie razem - świetne. Się nie przyczepię. Wybacz :nauseated_face:

156 - przyjemny spacerkowy strzał. Chciałbym ciut jaśniej i może nieco aparat w lewo, wtedy byłoby lepsze tło (chyba :P )

157 - znowu fajnie, że dyptyk. To nie jest proste zrobić dobry dyptyk, czy tryptyk. Tobie się udaje. Na lewej to zaciekawienie, to oczko - mocny moment . Zaś na prawym całe szczęście, że jest woda (pewnie nie było łatwo :P ) :D

158 - fajnie, że wracasz do starszych kadrów. Miło mi widzieć tatę kuby (pozdrów, pozdrów). Fajna seria, się uśmiałem. Brawo :c4

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
grzechoslaw
Początkujący

Fantastyczne zdjęcia robisz, zaglądam do Twojej galerii z naprawdę wielką przyjemnością :)

wojtek0
Początkujący

Pokazujesz nam głównie synka i to fajnie Ci się udaje ,jest już ponad 150 fotek a każdą choc w roli głównej Kubuś przyjemnie się ogląda ,myślę że sukces w Twoim przypadku polega tym że kochasz Kubusia i kochasz fotografię :c21

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Dziękuję za każde pozostawione tu słowo. Dziś kadr świeżutki - prosto z wczoraj. Zosia w poszukiwaniu wiosny...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Taka mięciutka Zosia :)
Nie lubię robić takich zdjęć, ale bardzo przyjemnie się to ogląda :thumbsup:

------------------------------
fotoamator