anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dobrze, że napisałaś o pierogach, bo myślałem, że chciał się ogolić :c6

A tę chusteczkę ze 194, to Ci za parę lat wypomni :c68 Ale zdjęcie przednie :thumbsup:

Zresztą, co ja Ci będę słodził - umówmy się, że będę tylko marudził (jak będzie powód), bo ileż można chwalić?

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

A tę chusteczkę ze 194, to Ci za parę lat wypomni



Tadzinku - toż to super mega modna chustka-piratka! Wszystkie chłopaki na dzielni takie mają ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

To ja się Aniu, zupełnie na nowoczesnej modzie nie znam :c46 - mnie to wyglądało, jak chusteczka, którą dziewuszki w czasach mojego dzieciństwa zakładały, wychodząc na pole. Albo do pola... :c18

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Ale na 192 panuje błogi spokój :smileythumbsup:, fajnie to wygląda, młody kociak i twój syn pod opieką kociej matki/ojca bardzo fajne :thumbsup: .

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz
Tommygun------
Początkujący

192 - a może odważniej wykadrować, zgubić drzwi i sporą część wolnej przestrzeni...
194 - u mnie to samo, co maszyna, to jak słup soli :c20
195 - dlaczego nie zgubiłaś tej pionowej wrzutki w kadrze z lewej, mocno na nim waży. Co więcej - można się tego pozbyć bez żadnej straty dla kadru. Szkoda, że nieostre ale sytuacyjne i rozumiem, sam też często takie zachowuję, my dziecioluby nie kasujemy takich fotek. Fajna fotka oprócz tego z lewej, gdyby to jeszcze tworzyło ramkę z dodatkowym elementem "podpierającym", to tak. :c2
196 - od czego taka poświata, z jeszcze jakby iskierkami? Bo widzę na fotce okrągłe bliki oraz takie w formie liniowych, szkło czy dodane w postprocesie?
197 - zimą mieliśmy coś podobnego z komentarzem (niecałe 2,5 roku) "o nie, głupie te majtki..." :slight_smile: Tak to bywa jak dzieci zatracą się w zabawie.
198 - bardzo fajne, poruszenie bardzo pasuje, jest ruch, są emocje, naprawdę bardzo fajna fotka, nie zawsze to, co poruszone, to do kosza. Też takie zachowuję.

Lubię fotki w Twoim wykonaniu. :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Dzięki Tommygun :c22

196 - żaden postprocessing - po prostu padał deszczyk. Niewiele mi się udało złapać przy pomarańczowym zachodzie i zacinającym malym deszczyku, ale to własnie lubię za "promyki"

Misiek025
Początkujący

187 - wygląda jakby hamował po bardzo szybkim biegu - super rzeczywiste
197 - wypas zdjęcie - no i uchwycenie tego pewnie też graniczyło z cudem - chyba aparat miałaś cały czas na szyi ?

Jak zwykle świetne foty - jak takie foty są do 199 to co będzie na focie nr 200. Lepiej daj najpierw znać że wrzucasz zdj nr 200 coby psychicznie się przygotować na tą fotkę.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Michał - straszną presję wywierasz... A pomysłów jakby mniej ostatnio. Wczoraj na przyklad wracaliśmy sobie z koncertu Trebuni Tutków i na osiedlu zastaliśmy mega zachodzik słońca. Niestety, zanim dotarliśmy na pole za osiedlem, słonko zdążyło się schować za laskiem... Ustrzeliłam 5 kadrów. Bo po 5-tym Kubi usiadł na balon i balon nie dał rady... 3 kompletnie poruszone, bo aparat nieustawiony, no i z tych dwóch pozostałych mam to:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

No szkoda że ostrości zabrakło... :(