anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

kata-woj, Lajam, akamel, agusia4841, krzys1977 dzięki za wizyty i komentarze :).
jednym słowem fajne oko do zdjęć ;)

Aż się zawstydziłem :c94 :D .

Lajam napisał(a):


Ustalmy więc, że jest tam bardzo jasno. A przepał masz na kolczyku.

Zdjęcie fajne, ale nie upilnowałeś ramiączka - niby szczegół, ale ważny.


akamel napisał(a):


Portrecik fajny, choć ramiączko trochę nie teges.


Przepał nawet na obu kolczykach, no a ramiączko oprócz tego, że faktycznie nie wygląda za dobrze, to też przepalone. Dopiero po waszych słowach zauważyłem :c8 .

agusia4841 napisał(a):

Czekamy na następne :D


No to proszę bardzo :) . Dziś zdjęcia z wypadu do Cieszyna - tego polskiego, jak i czeskiego. No i z dumą komunikuje, że polska strona miasta jest lepsza, od czeskiej, nie tylko pod względem architektonicznym, ale też ludzie jacyś tacy weselsi po naszej stronie :) . No i czyściej u nas o dziwo :shock: !

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

masthere napisał(a):

36. Gdyby ktoś nie wiedział

Wiemy, wiemy... :c20
Poza "takim se" gołąbkiem (bo kawka już całkiem, całkiem), streety wcale udane - i widać manierę krisową :c20 - ta nie do końca zdjęta saturacja, na niektórych... Ale mnie się to podoba (sam czasem stosuję ten zabieg).

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

mnie się podobają te street foty :c4

a na 36 no już teraz wiem hehe :slight_smile:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Tadeusz, 12MaRTiN90 dziękuję :c22.

Tadeusz napisał(a):

widać manierę krisową :c20 - ta nie do końca zdjęta saturacja, na niektórych... Ale mnie się to podoba (sam czasem stosuję ten zabieg).

Nie ma się co dziwić, że troszkę podlatuje pod krisowy styl :) . Między innymi dzięki niemu mam teraz taką pasję. Między innymi dzięki jego zdjęciom się sporo nauczyłem. Krisa znam ze szkolnej ławki, byłem zawsze gdzieś tam z boku od początku jego zabawy z aparatem. W pewnym momencie jego zdjęcia zrobiły na mnie takie wrażenie, że pomyślałem, że nawet fajne jest to robienie zdjęć :) . Z drugiej strony od kogo brać przykład jak nie od najlepszych, a imho Kris jest jednym z najlepszych w street'owej fotografii :) .

12MaRTiN90 napisał(a):

a na 36 no już teraz wiem hehe :smileyhappy:.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Uliczne zdjęcia jak najbardziej :thumbsup: 38 i 39 chyba najbardziej mi leżą :) .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

masthere napisał(a):

Krisa znam ze szkolnej ławki, byłem zawsze gdzieś tam z boku od początku jego zabawy z aparatem.

Wiem, jak to jest. Chociaż... spotkałem ostatnio (po ok. 40 latach) szkolnego kolegę, który mnie uczył, jak zdjęcia wywoływać samodzielnie, dzięki niemu powiększalnik kupiłem, itd. Przyznał się, że teraz zdjęcia już tylko telefonem robi... I tak bywa :(

------------------------------
fotoamator
PhotoLuk
Początkujący

38,39 fajne - czarnobiałe a przy starszych osobach bardzo fajnie to wyglada jakby to było wieki temu robione

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Uliczne bardzo przyjemne :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

KarolG, Tadeusz, PhotoLuk, Rutek68 - :c22.

Tadeusz napisał(a):

Wiem, jak to jest. Chociaż... spotkałem ostatnio (po ok. 40 latach) szkolnego kolegę, który mnie uczył, jak zdjęcia wywoływać samodzielnie, dzięki niemu powiększalnik kupiłem, itd. Przyznał się, że teraz zdjęcia już tylko telefonem robi... I tak bywa :(

Mam wujka, który obecnie mieszka w Niemczech. Jakieś 30/40 lat temu jeszcze tu w Polsce robił zdjęcia, sam wywoływał, zaliczył kilka ślubów. Jego zdjęcia w naszym rodzinnym albumie dość łatwo rozpoznać, bo wyróżniają się znacznie od reszty :) . Dziś ciągle tylko powtarza, że musiałby sobie kupić jakiś porządny aparat, tylko, że tak już mówi od 10 lat. Kiedy miałem swój pierwszy aparat (fuji - a fuj :D ) pouczał mnie, że czasem trzeba się schylić do zdjęcia, dawał cenne wskazówki co do kadrów. Szkoda, bo ma czas (jest już na emeryturze), ma fajne okolice tam gdzie mieszka, więc mógłby robić fajne zdjęcia :( .

Wracając zaś do Twojego przykładu, to może jeszcze nie wszystko stracone przede mną, może będę kiedyś przynajmniej w połowie tak dobry jak Kris obecnie :) .