anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Zapisuję się do fanklubu panoramowego :c4
Streety ok, ale mało trochę zakopiańskie.

Zelmer napisał(a):

Widze ze moj "golab" robi furore w tym temacie :-) Male przejezyczenie :-)


Małe?
Nie pomyl się przy piciu porannej ... kawki :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

ooo tak panorama przepiękna :c4 :c4 :c4 miodzio :c20

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Lajam, trebor, Tadeusz, krzys1977, stanley76rsko, Zelmer, cdn, 12MaRTiN90 :c57

Lajam napisał(a):

Zupełnie nie przekonuje mnie ten "street" w Twoim wykonaniu. Jakoś nie bardzo czuję jakiegokolwiek charakteru tych osób - ot tak pstryknięci ludzie na ulicy...


trebor napisał(a):

Co do streetów to mam mieszane uczucia. Podobne odczucia co Lajamowe....


Street to temat, w którym dopiero od niedawna stawiam pierwsze kroki. Faktycznie póki co pstrykam tu i tam, staram się wyłapywać postacie, które mi wpadną jakoś szczególnie w oko. Wiem, że może nie do końca o to w tej dziedzinie chodzi, ale staram się pokazywać ludzi w danym miejscu, w którym jestem. Nie podążam za nimi, nie wyczekuję, aż zrobią coś dziwnego, po prostu byłem tam i oni też tam byli. Rzucili mi się w obiektyw i tyle. Nie ma pomiędzy tymi ludźmi, a mną jakiejś szczególnej więzi, więc może dlatego te zdjęcia są nijakie. Z resztą, skoro nie są dość dobre, znaczy, że nie podszedłem dość blisko, czy jakoś tak to leciało :) .

Lajam napisał(a):

Bardzo razi światło - jest ostre i wszystko strasznie mocno zarysowane jest przez to.


Tadeusz napisał(a):

za ostre światło.


Z tym to w ogóle Taterki w zeszły weekend przesadziły, dlatego właśnie jak landszafty, to HDRy, bo normalnie nie dało się tych gór uchwycić. Cienie wręcz czarne, a reszta aż raziła. Niestety ludzi nie zhadeeruję (fajne słowo :D ), a obniżony kontrast robi zdjęcia mdłe (jak dla mnie przynajmniej).

krzys1977 napisał(a):

Co do Cieszyna i zdjęcia nr.37 to myślałem sobie, że byłeś z nami w Cieszynie na Śląskim Plenerze z jakieś dwa lata temu i odnalazłeś stare zdjęcia na kompie. :slight_smile:

Gołąbki dalej jak widzę są w tym samym miejscu co dwa lata temu: https://www.forum.sony.pl/download/file.php?id=17750&mode=view&customview=true


To moje można więc za plagiat uznać ;)

W ogóle cieszy mnie fakt, że panorama została tak dobrze przyjęta. Znaczy się coś tam mi chyba wychodzi :) .


Dziś zdjęcia z popołudniowego spaceru jesiennego.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Z ostatnich 64 piękne.
Panoramka bardzo fajna, choć kolory trochę nie teges i przeostrzona.
Pozdro.

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

akamel dziękuję za wizytę i komentarz :)

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Jakoś umknęła mi ta wrzutka.
A szkoda.
Najbardziej - w kolejności - 60, 63, 62,61 i 64.
Pięknie! :c4

Misiek025
Początkujący

62 i 64 :c4

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

cdn, Misiek025 dziękuję bardzo :).


Dziś portretowo, czyli Kasia w męskiej koszuli :).

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

W miarę fajnie to wyszło, tylko jakoś mam wrażenie, że to był debiut modelki i...to widać.

Misiek025
Początkujący

Świetne ostatnie fotki.