anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

dzieki ale to jeszcze nie to co chciałam uzyskac teraz snieg i du.. z robienia foci chyba ze sopelki beda sie topic? wejdz sobie na galerie z kropelkami na forum tam to dopiero focie godne zawieszenia oka pozdrawiam i czekam na nowe fotki w twojej galerii :D

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

no to moze teraz ja wydaje Mi sie (a to tylko moje skromne zdanie totalnie nie profesjonalne :D ) ze mam spore problemy z ostroscia :smileyredface:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

po pierwsze http://klubkm.pl/forum/images/smilies/flowers.gif
dziś tutaj na forum oglądałem zdjęcia kogoś kto ma profesjonalny sprzęt, ale idzie mu to ciężko - a widzę, że Ciebie wciągnęło i wykorzystujesz jak tylko możesz swój aparacik - kombinujesz i szukasz tematów....

może nie będę się wypowiadać na temat zdjęć z pierwszej i drugiej strony bo jak widziałem Tadeusz już to zrobił - bardzo skrupulatnie :)

ale wypowiem się na temat portretów (autoportret?):

paulina napisał(a):

no to moze teraz ja wydaje Mi sie (a to tylko moje skromne zdanie totalnie nie profesjonalne :D ) ze mam spore problemy z ostroscia :smileyredface:


no nie tyle z ostrościa, co po prostu wg. mnie są poruszone (światło jest podstawą fotografii - zwłaszcza przy portretach)

sorki, że się tak zapytam - myślałaś o kupnie lustrzanki ?
ja 3 lata temu mając kompakta zauważyłem szybko, że strasznie mnie on ogranicza - nie pozwala mi się rozwijać. wybór padł na lustro (a100) - i cieszę się z tamtej decyzji bo lustrzanka daje duże możliwości (np.dedykowane do danego typu fotografii obiektywy)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

w takim razie trzeba rozwarzyc za i przeciw :rolling_eyes:
a ty kris co polecasz na poczatek dla mnie ;)

po pierwsze
dziś tutaj na forum oglądałem zdjęcia kogoś kto ma profesjonalny sprzęt, ale idzie mu to ciężko - a widzę, że Ciebie wciągnęło i wykorzystujesz jak tylko możesz swój aparacik - kombinujesz i szukasz tematów....
dzieki :D :o
Ps tak to ja na zdjatkach :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

w takim razie trzeba rozwarzyc za i przeciw :rolling_eyes:
a ty kris co polecasz na poczatek dla mnie ;)


no ja Ci polecam to z czego ja korzystam czyli a200
nie mam LiveView - ale do niedawna takiego czegoś nie było w lustrzankach i ludzie żyli ;
korpus jest bardzo tani dzięki czemu można zainwestować w obiektyw(-y)
bo szkiełka to ważna sprawa ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

No fotki chyba robione z samowyzwalacza to tez jakos usprawiedliwia ( nie moglas sama ustawic odpowiedniej ostrosci ) No i szkoda ze na 1 troszke ucielo glowke.. :P No ale calu urok fotek podnosi osoba ktora byla fotografowana.. :P

A co do sprzetu hmm.. ja mam A300 i ten wyswietlacz uchylany bla bla bla powiem ze sie przydaje ale nie jest konieczny...

Pozdrawiam i czekam na nastepne fotki.. :P

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

dzieki chłopcy :D
wygrzebałam ze starego XP moje poczatki z lumixem oto one :D ;)

profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

Jeszcze nikt nie skomętował..? a juz sa caly dzien.. no to ja teraz bede marudził... :P

ta 723 technicznie to ciezko sie do czegos przyczepic, ale nie mam pojecia co to jest... Chyba ze jest to zrobione celowe zeby ogladajacy sie męczył i rozmyślal co to jest...! ? :slight_smile:

no a 719 no to napewno troszke Ci ostrośc ucieka i na tym listku gdzie kropelka jest to krawedz listka troszke przepalona... tak mi sie zdaje..:] no ale nie ma to poczytac jak sie wypowie jakis specjalista... :P czekam na dalsze focie... :P

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

723- ze ciezko nie dziwie sie bo jest to czesc od bardzo starej stolarskiej maszyny ( koło 100 lat) nawet nie wiem jak ja nazwac no coz zostawiam to waszej wyobrazni oczywiscie dzieki za kom...
jesli chodzi o 719 to nie wiem co ja mam z ta ostroscia :cry: trza cwiczyc ;) :D
pozdrawiam... :P

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

nie wiem co ja mam z ta ostroscia :cry: trza cwiczyc ;) :D


albo zmienić sprzęt i na nim ćwiczyć :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer