anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: krzys1977 - Warszawa

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Re: krzys1977 - Warszawa


Witam.
Trochę fotek amatora do oceny i komentarzy.


Message was edited by: krzys1977

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
314 ODPOW. 314
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam. :c37

Wielkie podziękowania dlapablo_duch, rabarbar,Bertone i Amtrak za odwiedziny mojej skromnej galerii. :c22 :c22 :c22

Bertone napisał(a):

Przy tych dwóch ostatnich zdjęciach mam wrażenie jak byłby za ostre światło :|



I tu się Bartek nie mylisz. Było za ostre słońce. :c4

Wrocławskie ZOO.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

No nie ma jak to moje ulubione kolorki. W takich barwach najlepiej mi się mieszka i śpi. A zdjęcia podobają mi się.

BZ
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

krzys1977 napisał(a):

I tu się Bartek nie mylisz. Było za ostre słońce. :c4


:c20
Też miałem z tym problem nad jeziorem :P

Co do ostatnich zdjęć to troszkę zielonkawe się wydają. Domyślam się , że to kwestia oświetlenia :smileymrgreen:

Pozdrawiam :c22

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam. :c37
hovany,Bertone dzięki za odwiedziny i za wpisy do mojej skromnej galerii. :c22

Jeszcze następne fotki z Wrocławskiego ZOO.

Zapraszam do obejrzenia i skomentowania.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

2 ostatnie makrówki z zoo superowe :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Smok ze 124 :c4 (kolorki z oświetlenia terrarium wynikają?) - to gekkon?

No i ostatnie :thumbsup: choć w pierwszej chwili obróciłbym te modliszkę o 90 lub 180 stopni, to po namyśle - jest dobrze jak jest - nietypowo, ale fajnie :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Dwie ostatnie "makróweczki" fajne choć najlepsze zdjęcie z ostatniej wrzuty to 126 - :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

Tadeusz napisał(a):

Smok ze 124 :c4 (kolorki z oświetlenia terrarium wynikają?) - to gekkon?

No i ostatnie :thumbsup: choć w pierwszej chwili obróciłbym te modliszkę o 90 lub 180 stopni, to po namyśle - jest dobrze jak jest - nietypowo, ale fajnie :thumbsup:



to napewno gekon ;) (prawdopodobnie madagaskarski-choc reki nie dam sobie uciac :c18 )
sliczny jest :c34
z ostatniej wrzuty bardz podoba mi sie motylek i modliszka(zawsze fascynowaly mnie u nich oczy)
:c20

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Chciałem coś napisać, ale nie umiem tego ubrać w słowa. U mnie motylek chyba trochę nietrafiony. I ta kaczka jakoś dziwnie w tej trawie. Za to te kolorki... Na moim monitorze miodzio.

BZ
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Michał,Tadeusz,Bertone,martha i hovany dziękuje za
odwiedzenie i pozostawienie swojej opinii w mojej skromnej galerii. :c22

hovany napisał(a):

U mnie motylek chyba trochę nietrafiony.


No i tu się z tobą zgodzę, trochę mi w tej motylarni było za duszno i pot po mnie spływał. Wykonałem tak kilka fotek, ale niestety tylko ta nadawała się do pokazanie w galerii. :(

No i to już moja ostatnia wrzutka związana z Wrocławskim Zoo. Man nadzieję, że się tak kiedyś jeszcze wybiorę. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600