anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

W imieniu fioletowych chaszczy dziękuję.
No i na zakończenie dnia słonecznego sobie pstryknąłem z tarasu. Trza korzystać ze szkieł, bo od jutra ma się powoli kończyć aura :(

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Tomku :flushed:
Masz bardzo ładne widoki :thumbsup:
Mam nadzieje, że to dopiero początek i będziesz jeszcze serwował od czasu do czasu :nauseated_face:
Pozdrawiam , Marek :)

Edit:
A zachód słońca to po prostu wisienka na torciehttp://klubkm.pl/forum/images/smilies/eat.gif

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki wielkie Starosto. Tą "wisienkę" wstawiłem na tort stojąc na balustradzie, bo inaczej włazi mi w kadr dach sąsiada. Warta ryzyka, choć niewielkiego, bo to tylko cztery metry.
Fotki będę wstawiał jak najbardziej, bo oprócz połowu ryb, co już mi dawno obrzydło, to praktycznie jedyna rozrywka...

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Witam :thumbsup:
Co tu dużo pisać, widoki po prostu mega świetne :thumbsup:
Fajnie się je ogląda. Zachód słońca to prawdziwe ukoronowanie ostatniej serii Twoich zdjęć :c4

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

109,110,111 naprawdę urzekające widoki :c4 a kolory piękne

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

śśśświetne :thumbsup:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tomku szczena mi opadła. masz piekne widoki na tej polnocy, a zastanawialem sie czy nie wyjechac do Oulu w Finlandii

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Cieszy mnie pozytywny odbiór :c2
Miewam zastoje jak ostatnio ale po nich następuje totalna mania pstryczenia i chyba jestem w tym stadium póki co... ;)
mat_czoku na prawdziwej Północy odległej stąd jeszcze o prawie tysiąc km (Spitsbergenie czyli Svalbardzie) już byłem ale niestety w ciemnej porze na przełomie listopada i grudnia no i bez szczególnych, efektownych efektów. Miałem tylko błonową Minoltę, robiłem "na czuja", w łamiącym kości mrozie więc bez warunków do myślenia...oprócz tego spaprał film facio z laborki w Polsce. Może kiedyś wpadnę tam ponownie kiedy płn. półkula będzie tą jaśniejszą stroną, choć teraz uzbrojony w lepszy sprzęt miałbym większe możliwości w mroku. Oulu jest nad Botnicką czyli Bałtykiem a to nie to samo co tutaj...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Deviant napisał(a):

98 - ! Zawsze łatwo się 'gada', że wolałbym nieco więcej góry, kosztem dołu, ale nie byłem na miejscu, nie widziałem jak to wygląda, więc mogę chcieć...


Niebo okrutnie ścięte z powodu lunetowatej winiety po filtrze.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Zrezygnowałem z dzisiejszego spacerku. nic się nie dzieje na niebie czy ziemi. Nuda...
Wczoraj było lepiej - w pewnej chwili było nawet tłoczno na wodzie ale nie wpadł mi kadr w oko. Ten też nie jest najszczęśliwszy ale za to pogodny :)