anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

nakarmiłam tu jak zwykle tzw ''gust estetyczny'' miałes już ochy i achy i serduszka i gwiazdeczki, no to co CI mam napisac ? no kurde pieknie, jak zwykle :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za ochy i achy Damom i Panom.

smoku215 napisał(a):

Świetne są te Twoje górskie arcydzieła, można patrzeć i patrzeć.
A powiedz mi jak jest z wędrówkami po tych górach, chodzi mi o turystykę, czy to coś takiego jak u nas? Wiadomo, te góry są inne, inny jest klimat, ale jestem ciekaw...


Z wędrówkami jest tak, że jeśli masz dobre buty, kondycję i samozaparcie no i trafisz na aurę to możesz iść dokądkolwiek oczy poniosą. Praktycznie żadnych szlaków znakowanych, kilka umownych a reszta wolna droga o ile nie zbłądzisz, nie dopadnie Cię wilk lub niedźwiadek a na wypadek wypadku dobrze mieć zasięg GSM i dobrą mapę...
Jeśli masz chęć możesz rozbić obóz na szczycie, postawić namiot, rozpalić ognisko i nikt ci złego słowa nie powie, o ile w ogóle kogoś spotkasz ;)
Osobiście wybieram miejsca gdzie nie ma po drodze na szczyt zbyt gęstych chaszczy lub mokradeł nieznanych i gdzie trawa i mchy nie są pod lodem...no i gdzie jest GSM. W tym roku nie poszalałem zbytnio tutaj ze względu na letni pobyt w domu (za to ciut w Tatrach z Synem) no i dlatego, że nie doleczyłem kostki po zwichnięciu zimą.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Taki fajny sztormik był dziś, że jadąc drogą nad samiuśkim brzegiem opryskało mi na słono burtę Nissana :D
Sytuacja (stanąłem pośrodku drogi) i aura (lało i wiało) średnio sprzyjała spokojnemu kadrowaniu i manipulacjom wichajstrami ale coś tam widać. Światło ciemnawe lecz ciekawe było. Niestety foto nie oddaje tego nawet w kawałku :(

oldguest
Początkujący

Piękne widoki, cudowne chmury, idylla na świetnych fotkach - nuuuuda :D

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Z pewnością foto wszystkiego nie odda, a 155 się szczególnie podoba :thumbsup: :thumbsup: .

Dzięki Tomek za odpowiedź ;) Ciekawość zaspokojona, teraz trzeba to zobaczyć... kiedyś,może :)

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

super ci to wychodzi ...

155 i 156 bardzo mi się podobają

możesz napisać jakie szkło masz ?

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Kita mam. Spacerowy SAL 16-105.

Creatoor
Początkujący

Jak na warunki, sposób robienia i kondycję sprzętu to 155 jest zachwycające. Pięknie ujęte i dostrzeżone. 156 też klimatyczne. W 154 czegoś brak.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Tomku ty to masz tam widoki :shock:
155 jak dla mnie po prostu wymiata. :c4 :c4 :c4

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

U ciebie widoczki jak zawsze :thumbsup:
Ale z ostatnich jakoś najbardziej mi 155 wpadło w oko :c4