anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wojtek04 - Różnorakie

profile.country.pl_PL.title
Wojtek04
Nowicjusz

Wojtek04 - Różnorakie

Cześć Wam! Mam dla Was małą porcję zdjęć mojego autorstwa robione :c56 55. Wstawiłem niektóre z nich już na FP ale jestem ciekaw także Waszej opinii na ich temat. Krytyka mile widziana ;)

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

Zdjęcie orła zostało wykonane aparatem Kodak więc naturalną koleją rzeczy jest jego zniknięcie z galerii :c56 .

profile.country.pl_PL.title
Wojtek04
Nowicjusz

A no racja ;). Zagalopowałem się i dodałem starsze zdjęcie kiedy jeszcze nie miałem :c56 ;). Mimo to zachęcam do komentowania powyższych zdjęć.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj w Galerii :)
Zdjęcia zatytułowałeś "różnorakie" no i takie są. Przy czym należy dodać niestety różnorakie.

1 - nocny kadr, zupełnie nie wiadomo o co chodzi w tym ujęciu...rozumiem, że to jedno z pierwszych zdjęć na długim czasie? Tylko, że to jest zwykły pstryk z okna, w dodatku wygląda na krzywy. W mojej opinii jest wyłącznie zdjęciem testowym.

2. Najlepszy kadr z całej wrzutki. Zbyt ciemno jednak "na dole" zdjęcia (do wykardowania). Ogólnie przyjemny obrazek. :)

3. Ciemność widzę i więcej trudno mi napisać. :c63

4 i 5 - trudno się odnieść bo technicznie są fatalne. Ostrość zupełnie nietrafiona, odbicia okna w kieliszku. Zdecydowanie niedopracowane.

Wstawiłeś typowy "set" dla osoby początkującej. Widać, że na razie chcesz utrwalać wszystko - noc, wieczorne niebo, zachód słońca, łapać kropelki. W zasadzie brakuje tylko kwiatka... ;)

Polecam Ci oglądać w sieci dużo dobrych zdjęć, poczytać o kompozycji, kadrowaniu i obróbce bo tutaj też na pewno jest wiele do poprawy.

Acha! Zdjęcia po zmniejszeniu należy troszkę wyostrzyć. U Ciebie tego brakuje.

profile.country.pl_PL.title
Wojtek04
Nowicjusz

Ok, dzięki za wskazówki, będę czytać. Jak zrobię coś nowego to postaram się wstawić ;).