anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S6700

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

BDP-S6700

Witam! Od około 2 tygodni mam problem z odtwarzaczem BD-S6700, po kolejnej aktualizacji nie mogę korzystać z wielu aplikacji m.in. Bubbles, Accu weather,Foreca,Picture Stream Musi ,Cook, Yupp tv,Live Show Photo Player,Arte,Villanoise,Picture Stream,Ott player,,World Cło k,Chillout&Ambient Player,Ebay, Scrensaver Sunset,Wiaway,Radioline i inne - po naciśnięciu apki wyświetla się komunikat onyteści - Czy chcesz otworzyć przeglądarkę internetową? Opera store zostanie zamknięta 2 opcje tak lub nie - po wciśnięciu opcji Tak wyświetla się komunikat - Przepraszamy,ale to urządzenie nie jest obsługiwane.Aby wyjść muszę wyłączyć odtwarzacz.Zaznaczam,że wcześniej korzystałem z całego katalogu aplikacji nie mając żadnych problemów z prawidłowym działaniem.Od roku posiadam ten sprzęt i cały czas połączony jest bezprzewodowo po sieci WiFi z tv Sharp. Proszę o pomoc  pzdr Janusz.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Serwis Sony stwierdził,ze wina jest po stronie dostawcy usługi Opera TV ,sam odtwarzacz działa prawidłowo.Niestety nie mogę znaleźć aktualnego nr telefonu do Opera TV w biurach w Warszawie i Wrocławiu. Znalazłem adres mailowy do Opery we Wrocławiu,zobaczę  czy otrzymam odpowiedź.