anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E300 proszę o pomoc.

janosik------
Początkujący

BDV-E300 proszę o pomoc.

:c37 Kupiłem niedawno kino domowe BDV-E300 i nie mogę odtworzyć mp-3,filmy też nie chcą oprócz DVD -Video,co mam zrobić żeby to ruszyło.A wszystko ładnie grało na odtwarzaczu DVD kupionym za 200 zł. :shock:

14 ODPOW. 14
janosik------
Początkujący

:c37 W takim razie pokusiłem się na badziejstwo,nie wiem dlaczego Sony sprzedaje coś takiego za 2.999 (cena ze strony Sony).Ja wyszedłem tak z tej sytuacji, postawiłem serwer w kompie,przesyłam w locie do Bravii następnie do kina przez optyka i odtwarzam to co potrafi serwer Mezzmo a potrafi dość dużo.Dziękuję wszystkim za pomoc.Pozdrawiam. :c22

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Póki co idealnego rozwiązania nie ma. Wybrany przez Ciebie odtwarzacz ma sporo zalet ale obsługa porażającej ilości formatów do nich nie należy. Nawet jak jakiś produkt teoretycznie powinien obsługiwać wszystko to radzę uważać gdyż często pojawiają się na forach tematy że a to jakiś DIVX, a to MKV na różnym sprzęcie nie działa. Kodeki są bardzo różne i stwarzają wiele możliwości kompresji, do tego dochodzą różne formaty zapisu danych co powoduje niezłą gamę problemów do rozwiązania na etapie produkcji nowego sprzętu.

Fajnie, że sobie poradziłeś. Gdyby serwer czegoś nie obsługiwał to podobno Serviio sprawdza się bardzo dobrze.

Pozdrawiam
cogito

janosik------
Początkujący

:c37 Mezzmo się często wieszał,zapuściłem Serviio tak jak radziłeś na razie testuję,jest trochę pamięciożerny ale działa płynnie,nie ma problemów z transkodowaniem.Życzę miłego weekendu. :c85

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W razie problemów tutaj jest mały filmik instruktażowy który powinien Ci pomóc: http://www.youtube.com/watch?v=BwtBQJadBL8

Pozdrawiam
cogito

janosik------
Początkujący

:c37 Dzięki cogito wiedzy nigdy za dużo i prezenterka niczego sobie.Pozdrawiam.