anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakie są Wasze opinie na temat Soundbarów do telewizora ?

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

Jakie są Wasze opinie na temat Soundbarów do telewizora ?

W czerwcu pojawią się nowe Soundbary Sony HT - S2000. Zastanawiam się nad zakupem tego Soundbara. 

Napewno wiele osób korzysta z Soundbarów i może mogła by się podzielić tutaj swoimi opiniami i odczuciami na temat tych urządzeń.

Czy warto kupować Soundbar do telewizora, który będzie służył jako kino domowe i do słuchania muzyki ? Czy te urządzenia dobrze grają, nie przerywa dźwięku ? Są z nimi jakieś problemy ? 

Czy może lepiej zainwestować w fajny zestaw stereo czyli mam tu na myśli głośniki i subofer ?  Co prawda mieszkam w bloku i mam telewizor Sony. I tak się zastanawiam co sobie kupić, żebym był zadowolony. 

Mam nadzieje, że podzielicie się tutaj swoimi wrażeniami tymi dobrymi jak i tymi złymi na temat Soundbarów, suboferów i głośniczków małych marki Sony. 🙂

23 ODPOW. 23
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Tak na serio rzecz gustu, a właściwie potrzeb...

Fajny zestaw stereo, będzie fajny do muzyki - do filmu bez przestrzeni to trochę słabo. Za rozsądne pieniądze soundbar oferuje sporo jeśli chodzi o zgodność z formatami trójwymiarowymi (Dolby Atmos, dts:X). Nawet jeśli to ma być tylko emulacja to i tak efekt będzie lepszy niż dźwięk filmu ścięty do stereo. Do muzyki, zapewne dobry wzmacniacz i dobre kolumny będą najlepsze, ale tu soundbary też wypadają przyzwoicie (zalezy ile kasy chcemy wydać) 

Mam w tej chwili HT-ZF9 z dodatkowymi tyłami i z TV Bravia A80 i jest spoko. Drugi TV w salonie z klasycznym amplitunerem ES3600 ale tu tylko 5,1 i też OK

To co widzę w necie dotyczące S2000 zanosi się na fajny sprzęt do mniejszych pokoi z możliwością ewentualnej rozbudowy o subwoofer i tyły, tylko czy to będzie potrzebne? 

Przemyślał bym też A3000 albo G700

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

@Jacek_M250 Powiedz mi proszę. Czy jeśli podepnę do tego Soundbara Sony S2000 ten nowy wzmacniacz Sony TA-AN1000 i podepnę też suboofer Sony. Będzie to dobrze współpracowało z moim telewizorem Sony KD-65AG9 ? Bedę miał wtedy dobre efekty kinowe przy oglądaniu filmów ? I do sluchania muzyki też będzie super ? - Czy to może za dużo i może obciążać telewizor albo psuć dźwięk ? Albo buczeć zamiast ładnego dźwięku ? 

Mam pokój 20 metrów kwadratowych. 

Co byś mi radził ? 

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No nie, tak to sie nie da. Wzmacbniacz to wzmacniacz a soundbar to wzmacniacz z wbudowanymi głośnikami. Nie da sie podłączyć do wzmacniacza soundbara jako głośników. To tak nie działa.

Nieporozumienie może wynikać z tego, że zarówno do S2000 i do AN1000 mozna opcjonalnie podłączyć te same głośniki bezprzewodowe tylne i subwoofer. Ale nie soundbar do wzmacniacza.

Moim zdaniem powinieneś być zadowolony z A2000, a jeśli potrzebujesz podłączyć soundbar do sieci na przykład zeby korzystać ze Spotify bez łaczenia przez BT, to A3000.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

To co mi wiadomo już z niejednej zagranicznej recenzji Sony HT-S2000 jest całkiem nie za duży gra bardzo przyzwoicie przestrzennie jest trochę inaczej zbudowany jak modele starsze czyli w górę, ma całkiem nowy program do kontroli z bardzo dobrą konfiguracją zachwalaną przez testerów, a przede wszystkim jest  synchronizowany z innymi produktami, jak dla mnie jest warty chwile poczekania i zainwestowania a potem można sobie kupić ja bym wybrał tylne pierw. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik
profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

@SpawNiaK82 Napisałeś, że "ja bym wybrał tylne pierw." - Co miałeś na myśli ? I Jeśli możesz to podałbyś mi link do nich ?

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik
profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik