anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino domowe N9200WL

pearlsea1990
Poszukiwacz

Kino domowe N9200WL

No więc mam kilka pytań, mianowicie zastanawiam się nad kupnem tegoż zestawu w białej kolorystyce czy jest sens, czy lepiej złożyć coś samemu ?

1. Czy w tym kinie domowym da się zmienić obraz menu czy jest tylko jeden podstawowy ?
2. Jak to jest z tym pasywnym subwooferem w miarę głośno chodzi ?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zainteresowanie. Sugerujemy odwiedzić najbliższy ze sklepów ze sprzetem muzycznym naszej marki i wypróbować go osobiście, ocenić kolorystykę i przede wszystkim głośność. 

 

Aby wyszukać sklep lub Autoryzowany Serwis Sony skorzystaj z linku poniżej:

https://www.sony.pl/dealerlocator/search

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

pearlsea1990
Poszukiwacz

Dobrze sprawdzę, tylko jest jeden problem do najbliższego sklepu trochę mam dlatego chciałem poznać odpowiedz na tym forum, więc jeśli by to było możliwe czekam na więcej szczegółów, czy kino będzie lepiej grać od Samsunga bo moi rodzice takie posiadają, czy bedzie mieć podobne brzmienie, wiadomo ze lepeij byłoby go przetestować na żywo.  

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


pearlsea1990 napisali:

czy kino będzie lepiej grać od Samsunga bo moi rodzice takie posiadają, czy bedzie mieć podobne brzmienie, wiadomo ze lepeij byłoby go przetestować na żywo.  


Cześć!

 

Ocena brzmienia zestawu jest zwykle bardzo subiektywną sprawą. Nie wiem jaki jest odnośnik, o którym mówisz. Kino Sony N9200WL dedykowane jest już do odwtarzania plików HiRes, czyli wysokiej rozdzielczości - na pewno nie będzie rozczarowania w kwestii jakości dźwięku (o ile materiał będzie też odpowiedniej jakości - bo na marnej mp3 szału nie będzie). O moc bym się nie martwił zupełnie - podejrzewam, że przy oglądaniu jakiegoś filmu na Bluray efekty dźwiękowe "wyrwą domowników z kapci" :slight_smile:

 

Pozdrawiam.

 

pearlsea1990
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedz a nie wiesz może czy da się ustawić jakiś iny obraz w menu np coś takiego

Spoiler
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Link który podałeś wskazuje standardowe menu XMB stsowane w Sony. Także w BDV-N9200W tez tak powinno wyglądać.

Ja posiadam BDV-N7200 ale na chwilę obecną stoi zamknięte w kartonie i nie mam do niego dostępu. Najwcześniej będę miał dostęp za 2 tygodnie.

Możesz zapytać w prywatnej wiadmości swojego czasu miał też BDV-N7200 może Ci sprawdzi.

 

Pozdrawiam

 

pearlsea1990
Poszukiwacz

To znaczy chodzi mi o ten niebieski rozciągnięty pasek, bo to podstawowe menu XMB wiem ze jest, ale podejrzewam że da się zmienić podobnie jak w PS3, najwyżej jak będę przymierzał się do kupna to będę musiał sprawdzić wszystko na miejscu.

Spoiler

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Tego niebieskiego paska nie ma. I z teg oco pamiętam opcji zmiany tła nie ma.

 

Pozdrawiam

pearlsea1990
Poszukiwacz

Mam jeszcze pytanie, czy kino odtwarza pliki mp4 ?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator


Tak, przekazuję, że kino domowe odtwarza pliki w formacie mp4.