anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wracam do tematu kino bdv 6100 dzwiek z y.tube

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Wracam do tematu kino bdv 6100 dzwiek z y.tube

Witam ponownie przy muzyce z usb,przy muzyce z tv ktora gra ciszej od tej y .tube ale generalnie ok jest ok natomiast gdy tylko wlacze y.tube i podkrece tak na kolo maxa dzwiek jakos zgrzyta ,trzeszczy moze ktos pomoze w czym problem ?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

YT to nie jest źródło wysokiej jakości dźwięku. Często jakość nagrań audio jest dramatyczna. 

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

No niby tak ale wczesniej mialem kino lg i tam bylo ok tyle ze kino mialo 9 lat 

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

To jak wytlumaczyc ze stare 9 letnie lg gralo ok

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Skoro zniekształcenia słyszysz tylko przy korzystaniu z YouTube, to masz winowajcę. Pytanie tylko czy to wina aplikacji YT czy po prostu słabej jakości nagrania.

 

profile.country.PL.title
seafight1996
Poszukiwacz

Mam bardzo podobny problem ale w bdv e 4100Dźwięk z YouTube z aplikacji w tv jest zniekształcony, ale np. w aplikacji z kina działa normalnie. Podobnie zresztą jest gdy używam chromecast. 

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Kiedyś wcześniej w różnych źródłach czytałem, że jest to problem nadawcy i właścicela aplikacji. Wcześniej w to wierzyłem, ale przestałem kiedy zacząłem używać tych samych źródeł YT na innych urządzeniach z wgranymi aplikacjami YT, bo jest tam o niebo lepiej. Sony dokąd zmierzasz takim postępowaniem wobec swoich lojalnych klientów ????

Pozdrawiam,
Ryszard Ka