anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ludzie chcecie mieć tak wesoło jak jak po 3 latach. SONY ? a co to? Fair Play by SONY

zefirek51
Poszukiwacz

Ludzie chcecie mieć tak wesoło jak jak po 3 latach. SONY ? a co to? Fair Play by SONY

Pani community manager czy SONY rozumie swoich klientów

Poczta poniżej Na miejscu potencjalnych klientów mocno bym się zastanowił ...

-------------------------

 

Szanowny Panie,

dziękuję za odpowiedź.
Bardzo mi przykro z powodu niedogodności doświadczanych przez Pana.
Pragnę poinformować, że gwarantujemy sprawne działanie produktu zgodnie z warunkami techniczno – eksploatacyjnymi, opisanymi w instrukcji obsługi przez dwa lata od daty zakupu. Może Pan o tym przeczytać w ogólnodostępnych warunkach gwarancji:
http://services.sony.pl/support/pl/warranty/general

Niestety nie możemy uznać Pańskiej reklamacji.

Z wyrazami szacunku,

SONY SUPPORT TEAM
SUPPORT: http://www.sony.pl/support/pl

Sony Europe Limited (Sp. z o.o.), Oddział w Polsce
Ul. Ogrodowa 58 - 00-876 Warszawa - Poland


__________________________________________________________

From:
To: cro.PL@eu.sony.com
Cc:
Sent: 12/10/2015 18:16:22
Subject: Re: Sony Support E-mail | Dowód zakupu [case:13342822][email:308251365]


Nigdzie nie było informacji że radio z winy POLITYKI SONY nie będzie działać po 3 latach.Sprzęt jest w 100% sprawny po prostu SONY wyłączyło sobie obsługę VTUNERA. Jak sądzę SONY zaoszczędziło na umowie z FIRMĄ VTUNER sporą KASĘ i świadomie oszukujecie teraz swoich klientów że po gwarancji to wszystko jest niby OK? Podkreślam sprzęt jest w stanie idealnym a SONY jest problemem zapadła decyzja polityczna. Jak kupię samochód i skończy się gwarancja to też producent wyłączy mi oprogramowanie – TYM oprogramowaniem zgodnie ze specyfikacją jest VTUNER. Wnoszę o umożliwienie zakupu amplitunera z radiem internetowym z dużym rabatem >>oferta SONY dla tych którzy czują się OSZUKANI ...Może być też sam tuner cyfrowy z radiem internetowym z mega rabatem o ile taki SONY produkuje. Jeśli dalej będziecie udawać że temat nie istnieje że SONY jest w porządku to ja jako klient nigdy SONY tego nie zapomnę (nie zapomnę takiego traktowania klientów) Z poważaniemMirosław P. From: cro.PL@eu.sony.comSent: Monday, October 12, 2015 1:33 PM

 

To:  Subject: RE: RE: Sony Support E-mail | Dowód zakupu [case:13342822][email:308251365] Szanowny Panie,dziękuję za odpowiedź.W odniesieniu do Pańskiej reklamacji z przykrością informuję, że po zapoznaniu się z dołączoną przez Pana dokumentacją, niestety nie możemy rozpatrzyć Pańskiego zgłoszenia pozytywnie ze względu na wygaśnięcie gwarancji niemalże dwa lata temu.Z wyrazami szacunku,Olga D.

SONY SUPPORT TEAMSUPPORT: http://www.sony.pl/support/plSony Europe Limited (Sp. z o.o.), Oddział w PolsceUl. Ogrodowa 58 - 00-876 Warszawa - Poland__________________________________________________________From: 

To: cro.PL@eu.sony.com Cc: Sent: 09/10/2015 18:16:25 Subject: Re: Sony Support E-mail | Dowód zakupu [case:13342822][email:308242282]

 

Przesyłam kopię faktury (dowód zakupu amplitunera).Generalnie nie wydaje się 2000 zł żeby sprzęt sprzedać za moment na Allegro.Byłbym w stanie dopłacić do UPGRADE oprogramowania jeśli SONY na to idzie>> żeby radio internetowe jednak działało. Jak firma zamierza postąpić z klientami którzy zaufali marce SONY: ???Jakie inne rozwiązanie SONY może zaproponować ?? PS.Synowi w 2009 r kupiłem wieżę:Philips Streamium Wireless Micro Hi-Fi System MCI500H 160 GB/2000 CDs Free Internet radio 2 x 50 W >> PHILIPS wspiera swój sprzęt i nie ma kłopotów z radiem internetowym.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj!

 

Z tego co widzę uzyskałeś już odpowiedź w tym temacie od Supportu.

Czy oprócz publikowania korespondencji i podzielenia się swoimi uwagami masz jeszcze jakieś pytania związane ze sprzętem?

 

Pozdrowienia

profile.country.pl_PL.title
daareek
Poszukiwacz

Dobrze że się kolega dzieli, mi też już nie dziala m.in gracenote, YouTube, netflixa też pewno nie bedzie. "It's a Sony" nabiera nowego znaczenia :slight_smile: z innymi sprzętami nie ma tego problemu...

zefirek51
Poszukiwacz

Dla mnie to co SONYT wywyneło z VTUNEREM dziła do dziś bez problemu u konkurencji to się nadaje na pozew zbiorowy. Grubo sobie polecieli. Dziwię się że ludzie jeszcze nie odpalili pozwu ...

profile.country.pl_PL.title
daareek
Poszukiwacz

Jestem w stanie zrozumiec netflixa czy youtube ze wzgledu na ograniczenia sprzetowe - chociaz w tym przypadku to glownie brak checi dogadania sie producenta sprzetu i dostawcy tresci - widocznie jednemu z nich calkowicie nie zalezy. Chociaz mam player BR oppo ktory zaktualizowal youtube - dziala niesamowicie wolno ale... dziala..

 

Ale vtuner czy gracenote to skandal. Niemalze zlozliwosc bo nie marketing, przeciez skoro tak prosta funkcjonalnosc przestala dzialac to napewno nie kupie drugi raz urzadzenia tego samego producenta.