anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

parowanie youtube kdl-46w905 i bdv-w9200 i iphone6

profile.country.PL.title
remolmar
Poszukiwacz

parowanie youtube kdl-46w905 i bdv-w9200 i iphone6

Witam,

 

Mam problem z parowaniem youtube na bdv oraz iphone6. Wszystko działało bezproblemowo az tu nagle pewniego dnia "zong"........

Dotychczas odpalałem sobie applikacje na iphonie czy przez app Songpal czy tez bezpośrednio z app zainstalowanych w smartfonie i do wyboru miałem możliwość wywietlania obrazu i dźwięku na : kdl-46w905 czy tez bdv-w9200. Od pewnego czasu pozostał tylko sam kdl ( wystarczy ze tv jest włączony ) bdv - zniknoł. Pojawia się natomiast gdy uruchomię app bezpośrednio na bdv - wówczas na iphonie pojawia sie dodatakowa opcja wyświetlania - ale nie jak było przedtem bdv-w9200 tylko "youtube tv" .

 

Niby to samo ale trzeba uruchamiać ręczenie app na bdv - a przecież nie o to chodziło ...

 

Niewiem co przawda jaka jest różńica ale gdy wybiorę kdl do odtwarzania to na wyświetlaczu kina pojawia się tv. Gdy uruchomię natomiast app z bdv to pojawia się na wyświetlaczu NET.

 

Jak jest u Was i może ktoś miał podobny problem ?

 

dziąki za pomoc

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przywróć kino domowe do ustawień fabrycznych to powinno pomóc.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
remolmar
Poszukiwacz

Witam,

 

sorki ze dopiero teraz odpowiadam.Tak zazwyczaj pomaga resetowanie - choc nie za każdym razem. Jeszcze nie do końca rozpracowałem co powoduje nie pojawianie się ikonki tv w aplikacji youtube a jeśłi już to pojawia się i widoczny jest tylko mój tv do ewentualnego wysłania treści ze smartfonowego youtube, choć też powinny pojawiać się dwie opcje jedna to tv KDLw905 a drugi do kino bdv-n9200.

Tv jest za każdym razem kino często ale też często poprostu nagle znika. Niewiem czy nie jest to spowodowane uruchomieniem aplikacji równocześnie TV side view. lub Jesłi poprostu uruchomi się dane urządzenie ( tv lub kino właśnie z tej applikacji wówczas kino nigdy nie jest widoczne. 

Muszę to przetestować ale samo bdv znika tak nieregularnie że nieraz niewiem dlaczego???