anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROSZE O POMOC Jak usunąć czerwone miganie lampki w ampitunerze surround TA-SA300WR Z KINA BDV-E980W

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

PROSZE O POMOC Jak usunąć czerwone miganie lampki w ampitunerze surround TA-SA300WR Z KINA BDV-E980W

Witam jak w tytule co to jest ta ochrona ampitunera surround TA-SA300WR Ktory wchodzi w skład Kina domowego BDV-E980W i czy da sie to usunąć ...?

 

Bardzo prosze o pomoc ! DZIĘKUJE

4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy oprócz lamki jest jakiś komunikat o błędzie?

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

Witam , nie ma innych komunikatów ... Teraz to po wlączeniu miga na zółto po czym się wyłącza ... dopiero gdy  na głównym ampitunerze zacznę ustawiać pasma połączeń... połączy sie i zaczyna migac czerwona lampka i tyle ... Przepraszam ze tak pózno odpisuje ale juz straciłem wiare w jakąkolwiek pomoc na forum i nie zaglądałem ... Bardzo Prosze o pomoc i z góry bardzo Dziękuje !!!!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

Witam , nie ma innych komunikatów ... Teraz to po wlączeniu miga na zółto po czym się wyłącza ... dopiero gdy  na głównym ampitunerze zacznę ustawiać pasma połączeń... połączy sie i zaczyna migac czerwona lampka i tyle ... Przepraszam ze tak pózno odpisuje ale juz straciłem wiare w jakąkolwiek pomoc na forum i nie zaglądałem ... Bardzo Prosze o pomoc i z góry bardzo Dziękuje !!!!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Pablokrk85 skierowałem sprawę do supportu - oto odpowiedź:


Niestety jest to poważniejszy problem i jedynie co mogę doradzić to kontakt z naszym autoryzowanym serwisem w celu naprawy urządzenia.

https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594



Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy oprócz lamki jest jakiś komunikat o błędzie?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

Witam , nie ma innych komunikatów ... Teraz to po wlączeniu miga na zółto po czym się wyłącza ... dopiero gdy  na głównym ampitunerze zacznę ustawiać pasma połączeń... połączy sie i zaczyna migac czerwona lampka i tyle ... Przepraszam ze tak pózno odpisuje ale juz straciłem wiare w jakąkolwiek pomoc na forum i nie zaglądałem ... Bardzo Prosze o pomoc i z góry bardzo Dziękuje !!!!

profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

Witam , nie ma innych komunikatów ... Teraz to po wlączeniu miga na zółto po czym się wyłącza ... dopiero gdy  na głównym ampitunerze zacznę ustawiać pasma połączeń... połączy sie i zaczyna migac czerwona lampka i tyle ... Przepraszam ze tak pózno odpisuje ale juz straciłem wiare w jakąkolwiek pomoc na forum i nie zaglądałem ... Bardzo Prosze o pomoc i z góry bardzo Dziękuje !!!!

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Pablokrk85 skierowałem sprawę do supportu - oto odpowiedź:


Niestety jest to poważniejszy problem i jedynie co mogę doradzić to kontakt z naszym autoryzowanym serwisem w celu naprawy urządzenia.

https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594



Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Pablokrk85
Poszukiwacz

Witam,

Kudo bardzo dziekuje tak zrobie zadzwonię do serwisu ....

jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam