anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDV-E980 - Quick Start nie działa ( problem ).

profile.country.pl_PL.title
ptaku-----
Początkujący

Sony BDV-E980 - Quick Start nie działa ( problem ).

Witam
Od kilku dni jestem posiadaczem kina BDV-E980 i mam z nim problem. Chodzi o to iż gdy mam włączoną opcję quick start to po wyłączeniu i włączeniu kina nie włącza się ono prawidłowo. Polega to na tym że gdy włączam kino dźwięk pojawia się na 2s lub wcale i po tym kino tak jakby zawiesza się i dźwięk powraca lub nie po kilku, kilkunastu minutach. Po próbie wejścia w menu kino tak jakby się restartuje i dopiero wtedy możemy wejść w ''HOME''. Natomiast w trybie default wszystko działa jak należy bez jakichkolwiek problemów. Kino ma najnowszy firmware i połączone jest z telewizorem Sony KDL-46HX720 kablem HDMI 1.4 z ARC . Żadnych innych wad nie zauważyłem i wszystko działa tak jak powinno. Proszę o pomoc lub sugestie co mogę zrobić aby funkcja Quick Start zaczęła działać prawidłowo.

24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
robaksonpl
Nowicjusz

mam wgrane dobre oprogramowanie , aktualizowalem przez siec M07R0579!!
chodzi mi o to ze moze po tej wlasnie aktualizacji wystepuje problem z szybkim startem.
Chcialbym wrócić do oryginału sprzed aktualizacji i sprawdzic jak dziala ale nie bardzo wiem jak to zrobić!!
:c69 :c71

profile.country.pl_PL.title
robaksonpl
Nowicjusz

na chłopski rozum - CZY DA RADE COFNĄĆ AKTUALIZACJE (teraz mam wersje M07R0579) nie wiem jaki był numer oryginału

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

:c63
a tak poważnie, z mojego zasobu wiedzy nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

:c18 Powiem tak, gdzieś przewinęła mi się przed oczami informacja, że jest możliwość wgrania starszego oprogramowania. Ale, jest jedno znaczne ale, może to zrobić tylko technik/serwisant Sony :smileyugeek: .

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zgadzam się, w zaciszu domowym nie ma takiej możliwości.
Jestem jedynie ciekaw jak potraktuje takie zgłoszenie serwis? Czy zrobi to w ramach gwarancji, czy potraktuję jako "naprawę na własny koszt", bo w sumie nic się nie popsuło, a starsze oprogramowanie jest wynikiem pragnienia (aby nie użyć słowa "zachcianki" :c5 ) klienta.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie da się cofnąć aktualizacji. Sądzę, że Sony szybko wypuści poprawkę naprawiającą tą funkcję - jeśli aktualizacja wpłynęła na jej poprawne działanie.
Proponuję jeszcze spróbować przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo skonfigurować kino. Nie wiem, czy to coś pomoże, ale zawsze jest szansa.

4523-----
Początkujący

W moim przypadku serwis powiedział że ten problem nie jest do naprawienia. Można to zrobić tylko przez wymianę płyty głównej. Cas oczekiwania na płytę główną to 7 miesięcy. Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
robaksonpl
Nowicjusz

Czyli wychodzi na to że kupiłem se , za prawie 3 tysiaki "SURER" sprzecik :c4
Sony is the best :c9

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z tego co wnioskuję po wpisach przyczyną jest oprogramowanie, a nie jak to określiłeś SUPER SPRZĘCIK. A na ten sprzęcik składa się Hardware i Software :)

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

O ile to naprawdę wina oprogramowania, to sądzę że powinniśmy szybko otrzymać poprawkę.

Powiem z własnego doświadczenia ( jako że uczę się trochę programowania :smileyugeek: ), nawet jeden błędny znak, stała, czy zmienna w kodzie programu, może powodować jego niewłaściwe działanie.