anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Kris0101
Nowicjusz

Cashback

Hej wszystkim , jestem ciekaw czy ktoś w ostatnim tygodniu miał również problemy z formularzem cashback ? Otórz od 10 dni próbuję uzyskać zwrot za zakupiony obiektyw , jednak formularz jest totalnym bublem i wyskakuje błąd ... Pisałem i dzwoniłem do sony w sprawie jakiego kolwiek wsparcia.... hmm pierwszy raz się z czymś takim spotykam bo nikt nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedzi ani nie wykazał większego zainteresowania / Może wydać się dziwne ale jest prawdziwe !  w moim przypadku ponieważ ta promocja jest do 2 lutego jesli mi się nie uda przejśc przez ten "cyrk" idę zwrócić obiektyw - ale pierwszy raz spotykam się z takimi .... nawet nie wiem jak to nazwać .... jestem ciekaw co inni bo wiem że ten problem dotyczy wielu osób !  Pozdro Krzysztof

64 ODPOW. 64
profile.country.PL.title
PatrykModry
Poszukiwacz

Ja robiłem tak, że wpisywałem na gogle sony cashback. Otwieralem pierwszy
wynik i na gl. Stronie jest w lewym rogu przycisk idbierz cashback i już
Cie przekieruje :slight_smile:
Powodzenia :slight_smile:
profile.country.PL.title
endi121
Poszukiwacz

musisz byc zalogowany
to jest link do formularza
https://www.sony.pl/cashback/product-validation
--
Andrzej B.
profile.country.PL.title
Michassdz
Poszukiwacz

U mnie wyskakuje błąd Invalid file(s). Only pdf,png and jpg files are accepted and file names can only contain a dot just before the extension. Please upload file(s) again.

To jest jakaś masakra z zarejestrowaniem produktów, ciekawe czy celowo tak robią czy rzeczywiście mają problemy ze stroną.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Michassdz  napisał(a):

U mnie wyskakuje błąd Invalid file(s). Only pdf,png and jpg files are accepted and file names can only contain a dot just before the extension. Please upload file(s) again.

To jest jakaś masakra z zarejestrowaniem produktów, ciekawe czy celowo tak robią czy rzeczywiście mają problemy ze stroną.


U Ciebie występuje problem z nazewnictwem plików. Nie możesz stosować kropek w nazwie pliku. Jedyna kropka jaka może być, to ta przed rozszerzeniem pliku. 

profile.country.PL.title
Michassdz
Poszukiwacz

Problem rozwiązany. Powód to mój MacOs zmienił plik z jpg na jpeg. Poza tym kontakt ze wsparciem Sony wzorowy.

basia.arek
Nowicjusz

Dokładnie problem cały czas istnieje, formularz nie działa, nie można się poprawnie zarejestrować by skorzystać z promocji cashback. Tu brak wsparcia ze strony sony, odwiedzę ich stacjonarną jednostkę, ale to nie o to chodzi chyba!!! Przyznaję, iż przepełnia mnie rozczarowanie tą całą sytuacją... ;(

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@basia.arek  napisał(a):

Dokładnie problem cały czas istnieje, formularz nie działa, nie można się poprawnie zarejestrować by skorzystać z promocji cashback. Tu brak wsparcia ze strony sony, odwiedzę ich stacjonarną jednostkę, ale to nie o to chodzi chyba!!! Przyznaję, iż przepełnia mnie rozczarowanie tą całą sytuacją... ;(


Wsparcie Sony dla akcji CashBack jest pod tym linkiem - https://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact/email?cam=Cashback-DIME-Winter-2018-Poland 

Sony nie ma swoich sklepów stacjonarnych. Sony Centre jest franszyzą więc nie będą w stanie Ci pomóc poza odesłaniem do infolinii z linku powyżej.

 

Co do formularza, to proszę wyczyścić ciastka w przegladarce lub spróbować dokonać rejestracji przy pomocy innej przeglądarki. 

HiiGamerz
Poszukiwacz

Ja mam natomiast taki problem, że przeszedłem całą rejestrację i na końcu dostałem ekran z tym, że formularz został zgłoszony a zaraz pod nim było napisane, że jest błąd i mam spróbować ponownie. Na maila normalnie dostałem wiadomość, że przyjęto do realizacji aczkolwiek jak narazie jest zero jakiegokolwiek odzewu. Na koncie mój aparat nie widnieje a próba zarejestrowania go jeszcze raz kończy się błędem, ze aparat został już zarejestrowany.49206649_2033655316677649_4821957575606009856_n.png

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

to jest rejestracja na mysony (zarejestrowanie sprzętu jako Twój na Twoim profilu) nie ma się czym przejmować zgłoszenie poszło prawidłowo.

profile.country.PL.title
rutra1
Poszukiwacz

Podpowiedzcie do kogo napisać skargę, na rozmowy z działem wsparcia technicznego już nie mam siły - zlewka totalna.

Sprawa dotyczy zwrotu cashback.

Kupiłem a6300+kit - dostałem cashback.
Po jakimś czasie chciałem kupić drugie a6300, ale tylko body.
Chciałem kupić używkę, ale że ceny po cashbacku są dobre, to pomyślałem że kupię nowe.
Po przestudiowaniu regulaminu stwierdziłem, że cashback się należy.

W regulaminie pkt 14 jest napisane: „Ze względu na fakt, że adresatem tej promocji są konsumenci, jeden konsument może zgłosić maksymalnie trzy wnioski (i tylko jeden wniosek na produkt)”
Oznaczenie produktów z regulaminu:
a6300 KIT czarny – ILCE6300LB.CEC
a6300 body – ILCE6300B.CEC
Według mnie to są inne produkty (inne mają oznaczenia).
Nie będąc jednak pewny jak do tego podejdzie Sony, napisałem maila z zapytaniem:

Mam pytanie dotyczące cashback.
Kupiłem Sony a6300 + kit, casback już otrzymałem.
W regulaminie pkt 14 jest napisane "Ze względu na fakt, że adresatem tej promocji są konsumenci, jeden konsument może zgłosić
maksymalnie 3 wnioski (i tylko jeden wniosek na produkt)."
Czy kupując samo body a6300 (to chyba inny produkt) też otrzymam casback?”
W odpowiedzi dostałem potwierdzenie, że tak, dostanę:
"Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z firmą Sony.
Nawiązując do zapytania, uprzejmie informujemy, że jedna osoba może zarejestrować w promocji CASHBACK do trzech urządzeń, pod warunkiem że nie jest to ten sam model.
W związku z powyższym, nie ma przeszkód by mogł Pan zarejestrować w promocji body aparatu A6300, skoro wcześniejsza rejestracja dotyczyła zestawu body + obiektyw…”
Po otrzymaniu odpowiedzi kupiłem nowe body z uprawnionego w regulaminie sklepu.
Złożyłem wniosek, ale zwrotu casback nie otrzymałem.
Wysłałem zapytanie dlaczego, w odpowiedzi otrzymałem:
„Szanowny Kliencie,
dziękujemy za udział w promocji Cashback.
W trakcie weryfikacji Pana zgłoszenia dział zajmujący się promocją stwierdził dwukrotną rejestrację jednego modelu - ILCE-6300 (numer 17544110 oraz 17856949). Zgodnie z regulaminem jeden klient może wypełnić maksymalnie trzy wnioski o przyznanie premii Cashback, ale tylko jeden na model. W związku z powyższym zgłoszenie numer 17856949 nie jest już ważne.
Numer swojego zgłoszenia można znaleźć w tytule tego maila. Ten kod uczestnictwa jest Państwa unikalną, osobistą identyfikacją. Proszę pamiętać, aby o nim wspomnieć we wszystkich kontaktach z nami.”
Odpisuję przytaczając mój mail z zapytaniem o casback (przed zakupem) i odpowiedź, że dostanę zwrot.
W odpowiedzi dostałem maila:
„Szanowny Panie,
dziękuję za ponowny kontakt z firmą Sony.
Najmocniej przepraszam za wiadomość wysłaną przez kolegę, jednak dział wsparcia technicznego nie weryfikuje wniosków Cashback. W celu ich weryfikacji powstał oddzielny dział, który odpowiedzialny jest za sprawdzanie wniosków na terenie całej Europy. Niestety w przypadku obydwu wniosków zgłoszone zostało to samo body ILCE-6300 (jedno w zestawie, drugie samo), to wniosek złożony później musiał zostać odrzucony…”
Zapytanie wysłałem z linku podanego w regulaminie:
„21. W razie pytań dotyczących zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 223060694 lub użycie strony internetowej https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Zaznaczam, że jedynym powodem, dla którego kupiłem nowe body, było potwierdzenie, że dostanę zwrot casback.