anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego wybraliście SONY

OsiRis-----
Początkujący

Dlaczego wybraliście SONY

Kupiłeś laptopa, bo ktoś zachwalał go w internecie? Armię osób, która będzie polecała telewizory, książki czy telefony, można dziś wynająć za grosze...

Monika Czaplicka, studentka socjologii, przez rok na różnych forach i w przeróżnych blogach podszywała się pod internautów robiących zakupy. Udawała dzieci, kobiety, mężczyzn - w zależności od potrzeb. Każda "jej" postać na czymś się znała, coś testowała lub rekomendowała. Czaplicka dziennie pisała po sto postów. O batonikach, jogurtach i chipsach. W komentarzach zachwalała odtwarzacze MP3, których nie używała, zachęcała do książek, których nie czytała, rozpływała się nad filmami, których nie obejrzała. ..

więcej na Gazeta.pl

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?

58 ODPOW. 58
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

wratislavian napisał(a):

ja wybrałem sony bo aparat fajnie wyglądał


:c7 - troszkę dziecinne podejście :smileyhappy:
Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
LeonaCassiani
Początkujący

Panooowie, cóż to za przepychanki;>

Ja przez miesiąc porównywałam różne aparaty, potem posiedziałam trochę na forach (akurat nie na tym, pewnie szybciej podjełabym decyzję), a gdy już miałam wybrane dwa (A200 i Canon 350) to poszłam do sklepu żeby pomacać:)
A wtedy wszystko stało się jasne - sony albo żaden inny (i nie chodzi tu tylko o rozmiary, aczkolwiek te mają znaczenie... bez skojarzeń...)!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

bez skojarzeń


od tego mamy Paulinę http://img246.imageshack.us/img246/3445/hihi3599189ur4.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
oldguest
Początkujący

Od czasu gdy na kasetach Sony najlepiej ustawiało się głowice w Commodore 64 czy Atari xt jestem fanem tej marki. Druga sprawa to najfajniejsze forum :D

wratislavian
Początkujący

Bertone napisał(a):

wratislavian napisał(a):

ja wybrałem sony bo aparat fajnie wyglądał


:c7 - troszkę dziecinne podejście :slight_smile:
Pozdrawiam


Ty na pewno miałeś wiele, wiele powodów, żeby system sony uznać za lepszy/wyższy od nikona canona pentaxa czy nawet olympusa...
bez jaj dorosły człowieku

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Bardzo proszę bez wycieczek osobistych! :|

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

wratislavian napisał(a):

Bertone napisał(a):

wratislavian napisał(a):

ja wybrałem sony bo aparat fajnie wyglądał


:c7 - troszkę dziecinne podejście :slight_smile:
Pozdrawiam


Ty na pewno miałeś wiele, wiele powodów, żeby system sony uznać za lepszy/wyższy od nikona canona pentaxa czy nawet olympusa...
bez jaj dorosły człowieku


Ty napewno wiesz lepiej dlaczego w torbie mam właśnie Sony :smileyhappy:

Lajam napisał(a):

Bardzo proszę bez wycieczek osobistych! :|


To było na tyle... ŻEGNAM TEN TEMAT !

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Ja kupiłem bo się ten pomarańczowy znaczek bardzo podobał

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Główne powody to: stabilizacja w korpusie, LV (chociaż sporadycznie korzystam), dobrze leży w dłoni, WL z lampami błyskowymi, długo działający akku, matryca nie przepakowana pikselami, obiektyw kitowy o dobrym zakresie ogniskowych, system czyszczenia matrycy, świetna relacja cena/ jakość.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony :thumbsup: