anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gadżety alpha

m4rYjUsh3k
Początkujący

Gadżety alpha

Wie ktoś może gdzie można dostać lub kupić jakąś odzież że tak powiem np. kurtkę, koszulę, czapkę z logiem Sony Alpha?.

120 ODPOW. 120
mis1u1
Początkujący

Ale gadżety to pewnie tylko na plenerkach rozdajecie?

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

Rafiki napisał(a):

tompac napisał(a):

tompac napisał(a):

To może mały konkurs?
Do wygrania: Czapeczka, smyczki i ściereczka do optyki - wszystko sygnowane pierwszą litera greckiego alfabetu.

jakieś pomysły?



i co?
I nic, gadżety leża i sie "kurzą" ;(



a skąd wiesz że się kurzą??



Rafi mieszkam na parterze, blisko ruchliwej ulicy, do tego pies, kurzy sie ponad miarę, m.in. na gadżety, które miały być nagrodami w konkursie, tylko jakoś nikt tematu nie podjął :(

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Rafiki napisał(a):

Kamizelki już się właściwie skończyły.
Warto skrobnąć PW albo cokolwiek innego..


a do kogo by trzeba było skrobnąć takie PW np. w sprawie kamizelki ,czapeczke i smycz juz mam z Góraszki :smileythumbsup:

krzyho4
Początkujący

a co sie stanie jak sam sobie wydrukuje logo alfy na koszulce ;) , czy grozi mi za to x-lat odsiadki :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

krzyho4 napisał(a):

a co sie stanie jak sam sobie wydrukuje logo alfy na koszulce ;) , czy grozi mi za to x-lat odsiadki :(


Sądzę, że jak sobie wydrukujesz na swojej prywatnej koszulce i będziesz ją n osił na prywatnym grzbiecie i nie wykorzystywał do działań obelżywych, reklamowo-zarobkowo-handlowo-marketingowych to możesz. Ale jakbys chciał sprzedawać, albo w innych komercyjnych celach... to pewnie musiałbyś wykupić zezwolenie.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

generalnie używanie logo (kogokolwiek) to śliski temat i należy zachować dużą ostrożność.
piszę ogólnie, bo akurat tak się składa, że zajmuję się kreowaniem logotypów ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
krzyho4
Początkujący

oczywiscie ze tylko dla celow prywatnych ,i czy pierwsza literka z greckiego alfabetu jest zastrzezonym znakiem ;) a ze kolor podobny :rolling_eyes:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

krzyho4 napisał(a):

ale to byla by promocja systemu


przyjedziesz na plener.....zapewne dostaniesz co nieco ;)
SONY jest bardzo hojne jeśli chodzi o gadżety :smileythumbsup:


krzyho4 napisał(a):

czy pierwsza literka z greckiego alfabetu jest zastrzezonym znakiem ;) z ze kolor podobny :rolling_eyes:


ja nic nie sugeruję, bo to śliski temat.....

a nie łatwiej Ci polować na alledrogo ?
niestety zawsze jakiś się znajdzie, który tam co dostał sprzeda :?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
mis1u1
Początkujący

Sam myślałem, żeby zrobić nadruk. Ale ehhh. Poluję na allegro. Teraz czapeczkę obserwuję, a za 2 dni atak :)

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

krzyho4 na każdej imprezie gdzie znajdzie sie Sony http://klubkm.pl/forum/images/smilies/salpha.gif Photo Team dostaniesz gadżet