anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gadżety alpha

m4rYjUsh3k
Początkujący

Gadżety alpha

Wie ktoś może gdzie można dostać lub kupić jakąś odzież że tak powiem np. kurtkę, koszulę, czapkę z logiem Sony Alpha?.

120 ODPOW. 120
krzyho4
Początkujący

ja nic nie sugeruję, bo to śliski temat.....

tak zdaje sobie sprawe z tego i dlatego jeszcze nie zrobilem :( , plenery imprezki no cuz :smileyrolleyes: moze kiedys, mi sie uda trafic na jakis

krzyho4 na każdej imprezie gdzie znajdzie sie Sony Image Photo Team dostaniesz gadżet

jak beda jakies w okolicy krakowa co beda rozdawac koszulki lub czapeczki , to napewno sie pojawie

EDIT Lajam:
Krzycho staraj się nie pisać kolejnych swoich postów jeden po drugim tylko edytuj jeśli chcesz coś dopisać.


EDIT Lajam:
Krzycho staraj się nie pisać kolejnych swoich postów jeden po drugim tylko edytuj jeśli chcesz coś dopisać.

tak jest ;) albo tak bedze nastepnym razem :smileythumbsup: jesli nie zapomne ;)

spolBushman1wjbfb
Początkujący

ja bym uważał na te gadżety. jak mi kiedyś Rafiki dał długopis, to mi się zaraz złamał ten języczek do zaczepiania o kieszeń czy o coś innego :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Bushman napisał(a):

ja bym uważał na te gadżety. jak mi kiedyś Rafiki dał długopis, to mi się zaraz złamał ten języczek do zaczepiania o kieszeń czy o coś innego :(


A, bo Ty b... brutal jesteś :smileyhappy:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Bushman napisał(a):

ja bym uważał na te gadżety. jak mi kiedyś Rafiki dał długopis, to mi się zaraz złamał ten języczek do zaczepiania o kieszeń czy o coś innego :(


Buszmanku jak sie kiedyś wreszcie spotkamy, to dam Ci nowy, piękny długopis i na pewno nic się nie złamie bo języczek jest metalowy :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

Buszmanku jak sie kiedyś wreszcie spotkamy, to dam Ci nowy, piękny długopis i na pewno nic się nie złamie bo języczek jest metalowy


dam mu dzisiaj wieczorkiem :smileymrgreen:

spolBushman1wjbfb
Początkujący

dziękuję. już ma swoje stałe miejsce w plecaczku

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

wybrać się na plener z Sony Foto Team. na różnych imprezach też są rozdawane gadżety, choć na pewno niebyłby to plecak. może jako jakaś nagroda w konkursie. na plenerze prędzej można zdobyć ciekawsze gadżety

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Jako gadżeciara miesiąca mogę się chyba wypowiedzieć :nauseated_face:
Gadżety Sony Alfa są produkowane na konkretne okazje - plenery, wyjazdy typu "Góraszka", w których uczestniczy Foto Team. Nie są one przeznaczone do sprzedaży - są rozdawane za darmo uczestnikom takich imprez. Stąd też trudno w tej chwili o np. kamizelkę (na ktorą sporo forumowiczów ostrzy sobie zęby) - byly wyprodukowane przed szkoleniem, które było nagrodą w konkursie na naszej-klasie w konkretnej ilości i po prostu się skończyły. Można polować na allegro na gadżety alfa, ale chyba nie warto - lepiej jeździć na plenery i dostawać gadżety prosto od Foto Teamu - taniej, przyjemniej, a z plenerów oprócz gadżetow można wynieść sporo nowej wiedzy i dobrych wspomnień :thumbsup:

a tak w ogóle temat gadzetów był już poruszany - viewtopic.php?f=33&t=804&st=0&sk=t&sd=a

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

to ja jeszcze coś dorzucę o ile wiem to jeszcze sony nie wyprodukowało plecaka sony alfa znając życie były to plecaki firmy X z logiem alfa http://www.fototube.pl/pictures/oebraz78.jpg o np taki plecak który sobie zrobili na kkmie ;)

profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik