anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tani sklep internetowy

m4rYjUsh3k
Początkujący

Tani sklep internetowy

Hej. Znacie jakieś tanie sklepy internetowe gdzie można brać sprzęt na raty?. Ja mam dwa fotojoker.pl i foto-net.

23 ODPOW. 23
fikmyk
Początkujący

najtańszy to chyba tylko fotojoker. można próbować również w sklepach typu makro/auchan - tam też mają tani sprzęt fotograficzny (o ile wiesz czego szukasz). w standardowych sklepach agd-rtv nie ma co liczyć na niskie ceny, chyba, że wyprosisz o zniżkę wyższą niż 5%. sama też szukałam takich sklepów. najlepiej jednak wypadał fotojoker.

PiterSam-----
Początkujący

To sklep i komis sa tez raty sporo szkielek do alfy:-) http://www.interfoto.com.pl/#jak%20zamawiac

gonzo-----
Początkujący

fikmyk napisał(a):

najtańszy to chyba tylko fotojoker. można próbować również w sklepach typu makro/auchan - tam też mają tani sprzęt fotograficzny (o ile wiesz czego szukasz). w standardowych sklepach agd-rtv nie ma co liczyć na niskie ceny, chyba, że wyprosisz o zniżkę wyższą niż 5%. sama też szukałam takich sklepów. najlepiej jednak wypadał fotojoker.



Hmm od siebie polecam fotojokera ceny mają konkurencyjne (ale tak jak ktoś wspomniał trzeba wiedzieć czego szukać) A co do sklepów agd-rtv to co oni tam mają tanio? Jak szukam laptopów to nawet człowiek nie maił po co wchodzić. No i zawsze pozostaje allegro, też można znaleźć ciekawe oferty, tyle ode mnie.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

Ja zawsze szukam przez skąpca albo ceneo. W interesie sklepów jest wysyłanie im ofert i dlatego takie miejsca są miarodajne w tej kwestii.

camelfoto
Początkujący

http://japanfoto.pl/
Nie wiem jak tam jest z ratami ale ceny troszkę się różnią od innych sklepów ;)

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Ceny fajne, ale czy są gwarancje i jaką firma ma opinię?

indiansummer-----
Początkujący

Mnie polecono sklep w Nowym Yorku

Alf300
Początkujący

indiansummer napisał(a):



Mnie polecono sklep w Nowym Yorku



No nie wiem czy to jest szał ... 599 dolarów :smileyrolleyes: :smileyquestion:

indiansummer-----
Początkujący

Alf300 napisał(a):

indiansummer napisał(a):



Mnie polecono sklep w Nowym Yorku



No nie wiem czy to jest szał ... 599 dolarów :rolling_eyes: :question: