anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tani sklep internetowy

m4rYjUsh3k
Początkujący

Tani sklep internetowy

Hej. Znacie jakieś tanie sklepy internetowe gdzie można brać sprzęt na raty?. Ja mam dwa fotojoker.pl i foto-net.

23 ODPOW. 23
Alf300
Początkujący

indiansummer

Rozumiem ale chyba bez sensu podawać linki do sklepów z USA gdzie cena nie jest jakimś rarytasem ...

Możemy tu zasypać temat linkami do sklepów w Malezii i Pakistanie bo ktoś tam pojedzie ...

Kupno z zagranicą wiąże się z niedogodnościami rożnymi i za chwilę będzie wysyp pytań jak zmienić menu na język polski albo czemu moja ładowarka za cholerę nie chcę się podłączyć do mojego kontaktu ...

Ale oka jeżeli ktoś jest ze stanów i tam mieszka jak mu cena odpowiada to OK .


Bez obrazy

dynaxx7
Początkujący

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Zab ... omosc.html" target="_blank ...no to chyba ,,pozytywny,, finał działania jednego ze znanych, tanich sklepów foto...oby zamawiający odzyskali kasę :flushed: ...

profile.country.PL.title
ufosan-----
Poszukiwacz

camelfoto napisał(a):

http://japanfoto.pl/
Nie wiem jak tam jest z ratami ale ceny troszkę się różnią od innych sklepów ;)



:smileyhappy:
Może teraz ktoś będzie robił interesy z japanfoto za kratkami :smileyquestion:
Tylko radzę opracować specjalną grypserę, żeby się klawisze nie kapnęły :smileyexclaim:
:smileyhappy:

naive-----
Początkujący

JUż tę informację podawałem, więc jeszcze raz powtórzę - aktualnie w hipermarketach

AUCHAN mozna kupić takie A 300 z kitowym obiektywem - dziś pytałem cena wynosi

1329 zł., to jest znacznie takiej niz w uchodzących za tanie sklepach internetowych. Ja

kupiłem tydzień temu to co mam w podpisie za 1862 zł.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

ufosan napisał(a):

camelfoto napisał(a):

http://japanfoto.pl/
Nie wiem jak tam jest z ratami ale ceny troszkę się różnią od innych sklepów ;)



:slight_smile:
Może teraz ktoś będzie robił interesy z japanfoto za kratkami :question:
Tylko radzę opracować specjalną grypserę, żeby się klawisze nie kapnęły :flushed:
:slight_smile:


Chyba sprawa tego "sklepu" finiszuje :smileyarrow: Japan Foto

Zbliżają się Święta, wiec podaję linka ku przestrodze. Niskie ceny to nie zawsze jest okazja! Pamiętajcie.

------------------------------
fotoamator
Azazel-----
Początkujący

To i ja coś w temacie za Tadeuszem podrzucę, na co się natknąłem.... A350+ 18-70 za 1200zł :c7
Zakładam że link nie wymaga komentarza... :c9

Choć przyznam, że kwiatki typu Nikon D700 + 24-70/2,8 za 3200zł czy Canon 5DMII + 24-105 L IS USM za 4000zł bardzo mnie ubawiły... :slight_smile:

Ale wcale nieśmieszne już jest, że są ludzie którzy wręcz wbiegają w takie sidła widząc niską cenę... bo gdyby tak przecież nie było, takie "sklepy" nie miałyby racji bytu.... :smileyevil:

Na rynku cudów nie ma się co spodziewać, przesadne cwaniakowanie może mocno zaboleć, a za oszczędny płaci niestety dwa razy... :x

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

prosta zasada
jeśli towar mocno odbiega cenowo od pozostałych sprzedawców to radziłbym omijać z daleka
towar może być kradziony, uszkodzony lub przywieziony z tanich sklepów z Azji (bez polskiego softu) lub może go w ogóle nie być :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Azazel napisał(a):

To i ja coś w temacie


Notebooki po 1200, Brawia za 1300, nic tylko brać. Ale nigdzie o adresie, możliwości odbioru osobistego itp. :c9
Omijać na pewno :smileyexclaim:

------------------------------
fotoamator
Azazel-----
Początkujący

AŻ TAK tanio za granicą to zazwyczaj też nie jest... AZ Electronic :?
Choć sprzętu foto Sony za dużo nie mają, to inne pozycje, jak np Canon 1Ds w cenie 5DMII (jeden i drugi 699,00 € :shock: ), brak adresu, telefonu itd - dają bardzo poważnie do myślenia. :c9

Także nie oskarżam, za rękę nikogo nie złapałem - w razie czego polecam dwa razy się zastanowić przed zamawianiem tam. :thumbsup:

ripride
Początkujący

kiedy kupowałem sala 16-105 najlepsza ofertę cenowa miał fotoplanet, inne rzeczy tez często mieli po cenach poniżej średniej, a i opinie na opineo.pl bardzo dobre. nie wiem jak jest teraz ale z doświadczeń sprzed ponad pól roku mogę ich polecić. raty zdaje się tez mieli.