anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak odzyskać klucz do windowsa po "śmierci" dysku systemowego

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kasia11009
Poszukiwacz

Jak odzyskać klucz do windowsa po "śmierci" dysku systemowego

witam,

padł mi dysk systemowy w laptopie. Kupiłam nowy ale nie mogę zainstalować windowsa bo klucz do niego jest na naklejce na spodzie laptopa, a owa naklejka sie wytarła.... Jakieś sugestie jak reanimować system?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mawojta91
Użytkownik

@kasia11009a jakie objawy padnięcia dysku?

Jeżeli masz możliwość podpięcia go pod inny komputer i ten go wykryje to poczytaj:

https://www.download.net.pl/jak-odzyskac-klucz-produktu-windows-z-uszkodzonego-systemu/n/9223/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Czy kontaktowałaś się już z naszym supportem?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój problem do supportu Sony - oto ich odpowiedź:

Sony nie przechowuje kodów do systemów operacyjnych przekazanych klientom wraz z komputerem, więc nie mamy możliwości weryfikacji klucza (nawet po numerze seryjnym) oraz wysłania go klientowi. Dodatkowo, system operacyjny zainstalowany na komputerze był skonfigurowany pod kątem fabrycznej specyfikacji, więc po wymianie podzespołów (dysku) instalator Windows najprawdopodobniej zwróciłby błąd i przerwał instalację (zabezpieczenie przed instalacją kopii Windows na innym komputerze). W związku z powyższym jedynym rozwiązaniem zgłoszonego przez klienta problemu jest zakup systemu operacyjnego.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mawojta91
Użytkownik

@kasia11009a jakie objawy padnięcia dysku?

Jeżeli masz możliwość podpięcia go pod inny komputer i ten go wykryje to poczytaj:

https://www.download.net.pl/jak-odzyskac-klucz-produktu-windows-z-uszkodzonego-systemu/n/9223/