anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki typ Sata do laptopa VAIO VPC-F23M1E

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
safeltowicz
Nowicjusz

Jaki typ Sata do laptopa VAIO VPC-F23M1E

Witam. Mam zamiar zmienić dysk w moim laptopie na ssd, gdyż ostatnio bardzo zwolnił, a kolega podpowiedział że to bardzo go przyspieszy. Szukam w internecie dysku jednak widze, że są różne SATA, a sie na tym kompletnie nie znam.  W związku z tym mam pytanie, z jakim SATA kupić, żeby działał oraz czy jak kupie SATA III to też będzie kompatybilny?. Dziękuję za pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, dawno nie wchodziłem do tej części forum. Możesz kupić dysk z SATA III, zresztą starsze chyba nie są już dostępne, i zamontować w swoim laptopie. Jedyny minus, w przypadku starszej wersji SATA prędkości zapisu i odczytu będą niższe niż dla SATA III.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Konsultowałeś się już z naszymi ekspertami ze wsparcia technicznego? Podajemy kontakt:

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, dawno nie wchodziłem do tej części forum. Możesz kupić dysk z SATA III, zresztą starsze chyba nie są już dostępne, i zamontować w swoim laptopie. Jedyny minus, w przypadku starszej wersji SATA prędkości zapisu i odczytu będą niższe niż dla SATA III.
profile.country.PL.title
safeltowicz
Nowicjusz

Dziękuję  Bardzo za odpowiedź. Włożyłem SATA III wszystko śmiga jak należy. Jedyny minus że nie mogę znaleźć sterownika do chipseta pod Windows 10 ale to na nic nie wpływa. Pozdrawiam