anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Menedżer Audio ooo?!

ROZWIĄZANE
JanioM
Użytkownik

Menedżer Audio ooo?!

Witam serdecznie,

Jestem nowym użytkownikiem na forum i ... niestety muszę Was poprosić o pomoc. Ale mam nadzieję, że pomożecie :wink: jestem posiadaczem Vaio Multi Flipa 13' win 8,1 i nie mam pojęcia w jaki sposób mogę uruchomić menedżera audio realtek hd. W Vaio control center mam tylko dostęp do konfiguracji clearaudio+ i nigdzie nie mogę znaleźć możliwości większej konfiguracji audio, typu wyjścia, rodzaju głośników podłączanych etc? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje odnośnie powyższego! Pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hmm...niestety nie mam MultiFlipa, żeby bezpośrednio móc Ci pomóc sprawdzając jak jest na innym egzeplarzu.

Mam tylko wiekowego FW41ZJ i tutaj nie ma żadnego audio managera, wszystkie właściwości dźwięku zmienia się zwyczajnie klikając w ikonkę głośniczka. Są tutaj ustawienia Dolby (Sound Space Expander, Bass Boost), ustawienia otoczenia, equalizer, zmiana wyokości tonu, tip.

 

Moja żona ma ultrabooka innej marki i tam jest konsola Realteka...szczerze jednak mówiąc oprócz wodotrysków graficznych nie ma tam specjalnie większej ilości ustawień oprócz możliwości wybrania konfiguracji głośników, co w przypadku jednego gniazda słuchawkowego i tak nie daje pola do szaleństwa :wink:

 

Oczywiście rozumiem, że masz większe wymagania ode mnie więc skontaktuj się proszę z działem wsparcia Klienta Sony:


Telefon: 801 382 462
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

 

Pozdrawiam! 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

A tak zapytam na wstępie, czy wszystkie sterowniki są aktualne? (Vaio Update)

 

Pozdrowienia! :slight_smile:

JanioM
Użytkownik

Cześć,

 

Tak. Vaio Update nie odnajduje nic, sciągnąłem menedzera ze strony realteka ... i znajduję się on na moim dysku. Mimo wszystko nie mogę go uruchomić w żaden możliwy sposób?! No jakiś istny zagadkowy cyrk z tym!

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hmm...niestety nie mam MultiFlipa, żeby bezpośrednio móc Ci pomóc sprawdzając jak jest na innym egzeplarzu.

Mam tylko wiekowego FW41ZJ i tutaj nie ma żadnego audio managera, wszystkie właściwości dźwięku zmienia się zwyczajnie klikając w ikonkę głośniczka. Są tutaj ustawienia Dolby (Sound Space Expander, Bass Boost), ustawienia otoczenia, equalizer, zmiana wyokości tonu, tip.

 

Moja żona ma ultrabooka innej marki i tam jest konsola Realteka...szczerze jednak mówiąc oprócz wodotrysków graficznych nie ma tam specjalnie większej ilości ustawień oprócz możliwości wybrania konfiguracji głośników, co w przypadku jednego gniazda słuchawkowego i tak nie daje pola do szaleństwa :wink:

 

Oczywiście rozumiem, że masz większe wymagania ode mnie więc skontaktuj się proszę z działem wsparcia Klienta Sony:


Telefon: 801 382 462
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

 

Pozdrawiam! 

JanioM
Użytkownik

Lajam dzięki za informację. Niestety obawiam się, że to może być celowy zwbieg Sony. Bardzo lubie tą markę ale niestety czasami nie rozumiem jaką filozofią kierują się Japończycy przy tworzeniu swoich produktów ... Ostatnio byłem niemile zaskoczony, że TV Sony z seri W8 podpięty pod zestaw Harman Kardon z Youtube nie odtwarzał dzwięku przestrzennego ... okazało się, że TV za niespełna 5.000 pln posiada dzwięk ... stereo ta ta ta tadan! Co do mojego problemu to dostałem maila od Pani z Sony Support co mnie pozytywnie zaskoczyło i może uda się jej przedstawic jakąś solucję dla mojego przypadku :slight_smile:

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

JanioM, życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu, a na pewno w dokładnym wyjaśnieniu Twoich wątpliwości.