anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mój laptop nie chce odtwarzać poprawnie filmów!

ROZWIĄZANE
marysia4710
Poszukiwacz

Mój laptop nie chce odtwarzać poprawnie filmów!

Witajcie :slight_smile: Mam problem z odtwarzaniem filmów i wideo. Oglądam serial i po 5 minutach nie chce dalej działać. Na kinomaniaku i na youtube nie działa.Chciałabym porady co mam zrobić żebym mogła odtwarzać całe filmy. Na dodatek nic nie pomaga.

Proszę o szybką wiadomość. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, jeśli dobrze zrozumiałem oglądasz filmy poprzez przeglądarkę internetową (nie masz fizycznie filmu na dysku tylko korzystasz z tzw streamingu) jeśli tak to problemem może być szybkość łącza internetowego, który nie nadąża ściągnąć dalszego fragmentu i przez to odtwarzanie się zatrzymuje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, jeśli dobrze zrozumiałem oglądasz filmy poprzez przeglądarkę internetową (nie masz fizycznie filmu na dysku tylko korzystasz z tzw streamingu) jeśli tak to problemem może być szybkość łącza internetowego, który nie nadąża ściągnąć dalszego fragmentu i przez to odtwarzanie się zatrzymuje.

marysia4710
Poszukiwacz

To co ja w takim razie mam zrobić?
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

jeżeli masz słabe łącze internetowe z niewielką przepustowością to niestety ale problem zrywania połączenia i zaprzestania odtwarzania filmu jest nie do obejścia. Laptop nie jest w takim przypadku niczemu winny. 

marysia4710
Poszukiwacz

Ta sytuacja nie daje mi spokoju. Więc poszłam do koleżanki a on ma najszybszy internet i tak samo się dzieje. Widocznie winna leży po innej stronie. Może jakieś wtyczki blokują lub nie mam potrzebnej do odtwarzania. Nie znam się więc proszę o poradę.

Będę wdzięczna.:smileyhappy:

 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, a jak zachowują się filmy, które masz na dysku i oglądasz je w programie do odtwarzania filmów? Co do oglądania filmów na youtube mogę polecić spróbować użyć innej przeglądarki internetowej może to coś pomoże.

marysia4710
Poszukiwacz

Na innych przeglądarkach to samo.
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

A jak jest z odtwarzaniem filmu z dysku?
marysia4710
Poszukiwacz

Właśnie na dysku nie przerywa.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jeśli na szybkim łączu dalej rwie filmy i na różnych przeglądarkach tak jest to jeszcze mi do głowy przychodzi wtyczka adobe flash player zainstaluj aktualną wersję, może pomoże.