anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podświetlenie LED klawiatury

ROZWIĄZANE
pepepe-----
Początkujący

Podświetlenie LED klawiatury

Witajcie,

Otoz cala noc moj laptop VPC F22 chodzi wlaczony, ale z nim rowniez dzialaja podswietlone klawisze...

... nie chce aby byly wlaczone. Wiadomo, ze skaracam zywotnosc, ze podczas mojego snu nie chce by coś mi świecilo...

w jaki spososb moge wylaczyc te podswietlenie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Niestety nie wszystkie komputery Sony Vaio są w pełni kompatybilne z systemem Windows 10. W niektórych przypadkach mogą nie być dostępne pewne funkcje i jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie komputera do preinstalowanego, kompatybilnego systemu operacyjnego.

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Uruchom Vaio Control Center (menu start - wpisz control) tam masz zakładkę klawiatura i mysz - możesz wyłączyć podświetlanie na stałe.

pepepe-----
Początkujący

Tak... pobrałem do innej wersji laptopa.

Ustawilem - wylacz po 10sekundach.

Dziekuje za odpowiedz. :thumbsup:

Mario__80
Nowicjusz

Witam.

Zakupilem uzywane Vaio 142AA29M z zaktualizaowanym Win8 do Win10.

Podswietlenie caly czas sie zalacza przy pisaniu, a w dzien nie chce korzystac z tej opcji. Po zainstalowaniu Vaio Center nie mam w opcjach podswietlenia klawy.

Jak naprawic ten blad.

 

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Niestety nie wszystkie komputery Sony Vaio są w pełni kompatybilne z systemem Windows 10. W niektórych przypadkach mogą nie być dostępne pewne funkcje i jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie komputera do preinstalowanego, kompatybilnego systemu operacyjnego.

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K