anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

serwis sony robi sobie jaja z ludzi

pavcik
Początkujący

serwis sony robi sobie jaja z ludzi

ja kupilem laptopa vgn-n21s od pierwszego dnia wyskoczyl niebieski ekran ''PARITY CHECK / MEMORY PARITYM ERROR'' w sklepie powiedziano ze mam dzwonic do sony vaio podali mi nr tel sony vaio wyslalo kuriera po laptopa po tygodniu wrocil z wymieniona pamiecia ram lecz usterka nie zostala usunieta po godzinie uzytkowania to samo ''PARITY CHECK / MEMORY PARITYM ERROR'' i znowu dzwonimy znowu kurier i czas oczekiwanie na laptopa 7 TYGODNI!!! malo tego laptop wrócił nie naprawiony dali mi zewnetrzną antene ''wireless g usb network adapter'' i powiedzieli ze mam czekac na rozwiazanie no i czekam ju minelo prawie 2 miesiaace i nic!!! dodam ze stracilem duzo nerwow i pieniedzy na telefony wyslalem skargi listownie i droga elektroniczna wszystko nic.
tak dziala serwis w angli

12 ODPOW. 12
leonzaw1980
Początkujący

no nie strasz mnie.tez jestem w UK i mam vgn-fe41s.mam podobny problem co Ty.co jakis czas komp sam sie restartuje i niebieski ekran.napisalem do nich ale na razie brak odpowiedzi,ale po tym co napisales to masakra

pavcik
Początkujący

Napisz jak rozwiazałeś problem ja cały czas czekam na ich odpowiedz w tej sprawie (chyba się nie doczekam)

leonzaw1980
Początkujący

hej podobno moj sony jest naprawiony ale dowiedzialem sie to od kuriera z dhl,ale jest nastepny problem bo adresu mojego nie moga znalesc.jak ich poinformowales ze masz zepsuty ??otworzyles case czy dzwoniles???dzwon do nich codziennie i ich mecz.

pavcik
Początkujący

Ja dzwoniłem do nich i dzwonie do dzis co jakis czas ostatnio dzwonilem kilka dni temu powiedzieli ze problem jest rozwiazany i mam czekac 10 dni roboczych na ich telefon. Tak wiec po raz kolejny mnie zbyli na kilkanascie dni

kasiavaio
Początkujący

witam,

tez mam CR21S i wielki problem z wireless, ktory oczywiscie nie wyszukuje sieci.
Zaskoczeniem byl brak jakichkolwiek CD przy zakupie laptopa. Wlasnie okazuje sie, ze Recovery Discs ktore utworzylam wedle rozkazow z instrukcji takze nie dzialaja.
czy ktos moze mi napisac jak uruchamia sie wireless, moze to ja cos zle robie...

Z gory dziekuje.

Pakosc
Początkujący

Witam

Caly servis Sony jest mowiac (piszac) delikatnie, do dupY!

Na plus w UK mozna tylko dodac, ze klienta sie sznuje bardziej niz w PL i kiedy sie ich troszke postraszy, to sprawe rozwiazuja dosyc szybko.

Narka

Boulas
Początkujący

Witam

Caly servis Sony jest mowiac (piszac) delikatnie, do dupY!

Na plus w UK mozna tylko dodac, ze klienta sie sznuje bardziej niz w PL i kiedy sie ich troszke postraszy, to sprawe rozwiazuja dosyc szybko.

Narka



No niestety z tym to sie napewno nie zgodze.
Bylem kilukrotnie obslugiwany przez angielska linie w UK a teraz kontaktuje sie z jej Polskim odpowiednikiem.
Angieleska pomoc nawet w polowie sie nie umywa do jej polskiego odpowiednika.
Przy okazji chcialem polecic moich 2 ulubionych inzynierow z pomocy technicznej Sony Vaio czyli panow Przemyslawa i Sebastiana, sa oni bardzo profesjonalni i posiadaje olbrzymia wiedze techniczna nieporownywalna z ich odpowiednikami w UK.

digitka
Początkujący

Witam.
Zgadzam się w stu procentach, bardzo fachowa obsługa. Ja, mogę pochwalić Pana Przemysława G. za profesjonalizm i wyczucie. Ostatnio uniknąłem dzięki niemu wysyłki laptopa do serwisu. Wszystkie symptomy wskazywały, że jest to awaria. Panu Przemysławowi przyszedł do głowy jeszcze jeden pomysł... i wszystko działa!!!

Witek

leonzaw1980
Początkujący

hej Pavcik .i jak maszjuz swoj sprzet.ja chyba sie zastrzele...Kurier z DHL dostarczyl mojego laptopa po naprwawie jakiemus angolowi i wpierali mi ze ja go odebralem.dzwonilem do sony a oni oczywiscie ze to musi wszystko potrwac i taki kit ze masakra,wiec jak chyba dzwonilem do nich za 10 razem nerwy mi puscily i zaczalem strasznie przeklinac i krzyczec.pan powiedzial grzecznie ze sie musi rozlaczyc .napisalem im w mailu ze sa do dupy i(reszty lepiej nie cytowac).juz bedac w polcse zadzwonila do mnie ta polka i powiedziala ze DHL sie przyznal do zguby i przyznaja mi nowy laptop(nawet lepszy)teraz tylko czekam az mi go przysla,jesli patalachy znowu go nie zgubia.pozdro...........LEON