anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

serwis sony robi sobie jaja z ludzi

pavcik
Początkujący

serwis sony robi sobie jaja z ludzi

ja kupilem laptopa vgn-n21s od pierwszego dnia wyskoczyl niebieski ekran ''PARITY CHECK / MEMORY PARITYM ERROR'' w sklepie powiedziano ze mam dzwonic do sony vaio podali mi nr tel sony vaio wyslalo kuriera po laptopa po tygodniu wrocil z wymieniona pamiecia ram lecz usterka nie zostala usunieta po godzinie uzytkowania to samo ''PARITY CHECK / MEMORY PARITYM ERROR'' i znowu dzwonimy znowu kurier i czas oczekiwanie na laptopa 7 TYGODNI!!! malo tego laptop wrócił nie naprawiony dali mi zewnetrzną antene ''wireless g usb network adapter'' i powiedzieli ze mam czekac na rozwiazanie no i czekam ju minelo prawie 2 miesiaace i nic!!! dodam ze stracilem duzo nerwow i pieniedzy na telefony wyslalem skargi listownie i droga elektroniczna wszystko nic.
tak dziala serwis w angli

12 ODPOW. 12
leonzaw1980
Początkujący

hej Pavcik .i jak maszjuz swoj sprzet.ja chyba sie zastrzele...Kurier z DHL dostarczyl mojego laptopa po naprwawie jakiemus angolowi i wpierali mi ze ja go odebralem.dzwonilem do sony a oni oczywiscie ze to musi wszystko potrwac i taki kit ze masakra,wiec jak chyba dzwonilem do nich za 10 razem nerwy mi puscily i zaczalem strasznie przeklinac i krzyczec.pan powiedzial grzecznie ze sie musi rozlaczyc .napisalem im w mailu ze sa do dupy i(reszty lepiej nie cytowac).juz bedac w polcse zadzwonila do mnie ta polka i powiedziala ze DHL sie przyznal do zguby i przyznaja mi nowy laptop(nawet lepszy)teraz tylko czekam az mi go przysla,jesli patalachy znowu go nie zgubia.pozdro...........LEON

pavcik
Początkujący

o kurcze po tym co napisales to ja jestem w szoku ja duzo nerwow mialem ale ty to wspolczucia serwis obiecal ze wezmą do naprawy mojego laptopa w lutym no teraz to ja niewiem czy w takiej sytuacji podejmowac sie tego ryzyka. pozdrawiam napisz jak juz dostaniesz nowego kompa

leonzaw1980
Początkujący

hej.laptopa juz mam ,ale sam sobie musialem jechac do DHL bo debil nie znalazl mojego adresu.SONY i DHL to jest cyrk.mam nadzieje ze nie bede mial z nimi nic wspolnego w przyszlosci.powodzenia