anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Vaio Pro 13 nie pracuje na baterii.

ROZWIĄZANE
filipow73
Poszukiwacz

Sony Vaio Pro 13 nie pracuje na baterii.

Witam, mam problem z ultrabookiem Vaio Pro 13. Mianowicie któregoś dnia probuje wlaczyc komputer i zero reakcji, pomyslalem ze to przez rozladowany akumulator, podpialem kabel i sie wlaczyl, ale po godzinie pracy gdy odpialem zasilacz, ekran komputera zgasl. Komputer nie uruchamia sie bez kabla, a stan baterii wynosil okolo 60%. Teraz po kilku miesiacach stan baterii wynosi 4%... Nie wiem co z tym zrobic, komputer jest mi potrzebny do pracy, a z tego co slyszalem i wyczytalem serwisy Sony nie są zbytnio wiarygodne. Co gdy stan baterii wyniesie 0%? Komputer juz sie nie uruchomi? Slyszalem o zewnetrznie doczepianym akumulatorze ale to wydatek blisko 800zl. Moze to wada systemu... Komputer pokazuje ze stan akumulatora jest "Doskonały"... Proszę o pomoc...

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
filipow73
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie, pod spodem laptopa jest plastikowa plytka, po jej odczepieniu, widzimy wejscie na dodatkowy akumulator i czarny guziczek resetu baterii, nalezy go przytrzymac przez ok sekunde i komputer uruchamia sie bez kabla i normalnie sie laduje. pozdrawiam :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Fajnie, że rozwiązałeś ten problem sam i podzieliłeś się z nami tym rozwiązanie.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
filipow73
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie, pod spodem laptopa jest plastikowa plytka, po jej odczepieniu, widzimy wejscie na dodatkowy akumulator i czarny guziczek resetu baterii, nalezy go przytrzymac przez ok sekunde i komputer uruchamia sie bez kabla i normalnie sie laduje. pozdrawiam :slight_smile:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Fajnie, że rozwiązałeś ten problem sam i podzieliłeś się z nami tym rozwiązanie.

 

Pozdrawiam