anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VGN-FW21E -> padł dysk

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

VGN-FW21E -> padł dysk

Witam! W Vaio ww. padł dysk. Mam pytanie. Czy jest możliwe zainstalowanie systemu od nowa na nowym dysku po awarii czy też muszę wykupić nową licencję (VISTA)? Laptop jest po gwarancji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za support. Kolega prowadzący serwis w moim mieście uporał się z wymianą dysku (na większy) i postawieniem "siódemki" od nowa w godzinę. Pozostawił mi jedynie "dossanie" brakujących sterów do sprzętu i aktualizacje. Licencja na swoim miejscu :

Message was edited by: Tomek69N

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
roberto231
Początkujący

Jak wypałiłeś sobie wcześniej płyty dvd recovery to możesz z nich zainstalować ponownie sysytem na nowym dysku.

profile.country.pl_PL.title
vaioblog
Początkujący

o ile nowy dysk będzie o zbliżonych parametrach i pojemności, jeśli nie to nei zainstalujesz płyt recovery, ponieważ są one przypisane do konkretnej specyfikacji sprzętowej.

Polecam w ostateczności jeśli dysk nie będzie pasował do recovery zakup WIndows 8

Oficjalny Polski Blog o VAIO i Tablet - www.VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
rasmoli
Początkujący

Na spodzie laptopa powinna być przyklejona licencja z kodami. Jak nie ma naklejki z kodem to niestety trzeba kpić licencje.

Jak masz zrobione recovery to i na większy dysk też się je zainstaluje.

Jak byś nie mógł sobie poradzić to polecem pogwarancyjny serwis laptopow sony w warszawie

Message was edited by: -Nagata-

usunieto link aktywny

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za support. Kolega prowadzący serwis w moim mieście uporał się z wymianą dysku (na większy) i postawieniem "siódemki" od nowa w godzinę. Pozostawił mi jedynie "dossanie" brakujących sterów do sprzętu i aktualizacje. Licencja na swoim miejscu :

Message was edited by: Tomek69N