anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xperia Z1 bateria

ROZWIĄZANE
kas49.
Użytkownik

Xperia Z1 bateria

Witam

Wpisuje problem i pytanie w zakładce komputery, ponieważ po bardzo długiej nieobecności na forum nie mogę odszukać strony dot smartfonów. Wyświetala się tylko w  j, angielskim. Będę wdzięczny za podanie linku na przyszłość.

 

Dot Xperia Z1.Witam.

 

Mam prośbę do któregoś z ekspertów mających wiedzę w temacie baterie. Otóż mam starą Xperię Z1. Od kilku miesięcy jest problem z baterią, tzn z żywotnością. O ile na początku po zakupie mogłem pracować przez 8 godzin w trybie ciągłym, łącznie z oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki, tak teraz pada po dwóch trzech godzinach (i to  nie ciągłej pracy) i tylko po przeglądaniu stron oraz mailowaniu. Skasowałem wszystkie niepotrzebne aplikacje, zostawiając ; mapy, acrobat, album , konto no i sieć..Włączone wszystkie możliwe opcje oszczędzania i wyłączona lokalizacja. Itp.. Ciekawe jest to, że pada np. po dwóch godzinach przy wskaźniku 60% naładowania!?.. W stanie spoczynku też sie szybko wyczerpuje. Dopiero w trybie ultra stamina wytrzymuje 5 dni. No ale bez internetu..

Jak rozumiem mam dwa wyjścia.

    1. Wymienić baterię na nową.
    2. Zresetować do ustawień fabrycznych o ile to wydłuży żywotność?.

. W pierwszym przypadku muszę szukać autoryzowanego serwisu i wydać około 100z..W drugim mam wątpliwości i tu moje pytania do bardziej zorientowanych. Czy resetując tracę wszystkie aktualizacje systemu. Pytam dlatego bo w informacji Ustawień resetu wyczytałem, że oprócz utraty danych w plikach osobistych i koncie nastąpi ,,usunięcie danych SYSTEMU i aplikacji".Jakich danych systemu i aplikacji?. Będę wdzięczny za wyjaśnienie..

Pozdrawiam.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


kas49. napisali:

Witam

Wpisuje problem i pytanie w zakładce komputery, ponieważ po bardzo długiej nieobecności na forum nie mogę odszukać strony dot smartfonów. Wyświetala się tylko w  j, angielskim. Będę wdzięczny za podanie linku na przyszłość.

 

Pozdrawiam.

 


Cześć!

Przykro mi, ale obawiam się, że trudno będzie tu uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie. To nie jest forum poświęcone działowi Sony Mobile. 

Forum anglojęzyczne jest jak najbardziej właściwe. Jeśli masz problem z pisaniem w tym języku, polecam po prostu zapytać na profilu Sony Mobile na Facebooku. https://www.facebook.com/sonymobilepl/?fref=ts

 

Pozdrowienia!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


kas49. napisali:

Witam

Wpisuje problem i pytanie w zakładce komputery, ponieważ po bardzo długiej nieobecności na forum nie mogę odszukać strony dot smartfonów. Wyświetala się tylko w  j, angielskim. Będę wdzięczny za podanie linku na przyszłość.

 

Pozdrawiam.

 


Cześć!

Przykro mi, ale obawiam się, że trudno będzie tu uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie. To nie jest forum poświęcone działowi Sony Mobile. 

Forum anglojęzyczne jest jak najbardziej właściwe. Jeśli masz problem z pisaniem w tym języku, polecam po prostu zapytać na profilu Sony Mobile na Facebooku. https://www.facebook.com/sonymobilepl/?fref=ts

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Reset do ustawień fabrycznych spowoduje usunięcie wszystkich ustawień jakie zostały wprowadzone do systemu po jego pierwszym uruchomieniu. Oczywiście system zostanie zresetowany do wersji jaka jest aktualnie zainstalowana. Usunięte zostaną takie informacje jak konta użytkownika, WiFi, ustawienia ekranu (tapety, widgety, itd.), skróty, aplikacje, zdjęcia, filmy, itd. W skrócie otrzymasz goły system z preinstalowanymi aplikacjami.