anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

zgloszenie laptopa vaio na gwarancje

ROZWIĄZANE
baxik85
Nowicjusz

zgloszenie laptopa vaio na gwarancje

witam jak w temacie mam problem z zgłoszeniem laptopa vaio na gwarancje, nie umie znalesc na stronie gdzie wypełnic jakiś formularz, a jak dzwonie na infolinie sony to mi sie odzywa automatyczna sekretarka i chca numer zgloszenia a nie wiem gdzie go nabyc w sklepie gdzie kupilem laptopa to podali mi nr infolini i powiedzieli ze tak bedzie szybcie.

Prosze o szybka odpowiedz

 

dziekuje i pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj! 

 

Możesz kliknąć w belkę na górze POMOC :smileyarrow: Naprawa i rozwiązywanie problemów :smileyarrow: odszukaj komunikat VAIO i kliknij w podświetlony napis "Działem Obsługi Klienta Sony" pojawi się wówczas strona, gdzie w polach trzeba wpisać numer seryjny Twojego VAIO.

 

Wyglada to tak:
vaio.jpg

 

Postępuj później wg wskazówek wyświetlanych na ekranie.

 

Pozdrawiam,

 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj! 

 

Możesz kliknąć w belkę na górze POMOC :smileyarrow: Naprawa i rozwiązywanie problemów :smileyarrow: odszukaj komunikat VAIO i kliknij w podświetlony napis "Działem Obsługi Klienta Sony" pojawi się wówczas strona, gdzie w polach trzeba wpisać numer seryjny Twojego VAIO.

 

Wyglada to tak:
vaio.jpg

 

Postępuj później wg wskazówek wyświetlanych na ekranie.

 

Pozdrawiam,

 

 

 

 

K.Zielinska
Nowicjusz

Niech ci Bóg dopomoże. Serwis PRAM wykończy cię. Ja na mojego laptopa czekam od 5 września... PRAM ma ludzi w ........... a Sony nie kiwnie palcem!

Michal_1982
Nowicjusz

Oby twoja reklamacja zakończyła się lepiej niż moja u mnie stwierdził servis sony w frankfurcie że klawisz zepsuł sie w wyniku mojej ekaploatacji (laptop ma 3miesiace)stwierdziłerdzl wymianę klawiatury odpłatnie nie wramach gwarancji
Więc na ch.... ta gwarancją?