anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak współpracy tamron 28 - 75

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
sewko1
Poszukiwacz

Brak współpracy tamron 28 - 75

Witam.

Jestem posiadaczem sony a7 II posiadam również adapter LA-EA4 i mam problem....Otórz obiektyw pod całą klatkę tamron 28-75 nie chce współpracować, brak automatyki, wszystko w manualu. Inne obiektywy współpracują np sigma30mm  1.4 . Dlaczego nie współpracuje ten tamron z przejściówką. W body a77 wszystko ok z adapterem nic. Czy to sprawa oprogramowanie obiektywu? Obiektyw kupiony 11 lat temu. Kto wgrywa nowe opragramowanie?

pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, z tego co udało mi się znaleźć w sieci, niektóre obiektywy tamrona nie współpracują z adapterem.

W jednym przypadku pomogła wymiana elektroniki w obiektywie na nowszą. Innym rozwiązaniem, na jakie natrafiłem, było poluzowanie adaptera i ponowna jego blokada. Polecam ci skontaktować się z supportem Tamrona, czy mają wiedzę na temat problemów z pełną komunikacją ich obiektywu z LA-EA4.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, z tego co udało mi się znaleźć w sieci, niektóre obiektywy tamrona nie współpracują z adapterem.

W jednym przypadku pomogła wymiana elektroniki w obiektywie na nowszą. Innym rozwiązaniem, na jakie natrafiłem, było poluzowanie adaptera i ponowna jego blokada. Polecam ci skontaktować się z supportem Tamrona, czy mają wiedzę na temat problemów z pełną komunikacją ich obiektywu z LA-EA4.