anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka klasa karty pamięci

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

Jaka klasa karty pamięci

:c37
Przede mną decyzja i zakup nowej karty pamięci do swojej :c56 500. W związku z tym mam małe pytania dotyczące wstępnego wyboru karty.
Lepiej Sony SDHC 8 GB Class 10 czy Sony SDHC 16 GB Class 4 :question: przy zapisie/odczycie zdjęcia w trakcie robienia zdjęcia i przy zapisie/odczycie większej ilości zdjęć np. podczas zrzucania kilkuset zdjęć z karty pamięci na PC.
A może jakaś karta Sandisk'a z klasą pomiędzy :question:
Czy klasa karty ma coś wspólnego z robieniem zdjęć seryjnych :question:

Pozdrawiam,
Martin

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

Quartz dzięki za radę :thumbsup:
właśnie tak już czytałem żeby internet zostawić na koniec. Jutro wybieram się na wycieczkę po "normalnych" sklepach, a później jakby coś to zostają sklepy internetowe i allegro :c20
a ten sklep o którym piszesz proline .pl to będzie na pewno pewny sklep w internecie tak :question:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

12MaRTiN90 napisał(a):

ten sklep o którym piszesz proline .pl to będzie na pewno pewny sklep w internecie tak

Proline to ogólnopolska sieć sklepów z elektroniką - głównie komputery i akcesoria, choć AGD też miewają. Sklepy obsługują klientów "za ladą", ale prowadzą też sprzedaż internetową. A pewny? Pewna jest tylko śmierć - kiedyś. Gwarancji nikt z kupujących Ci nie da, choć ja na przykład jestem zadowolony z ich usług.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

Tadeusz napisał(a):

A pewny? Pewna jest tylko śmierć - kiedyś. Gwarancji nikt z kupujących Ci nie da, choć ja na przykład jestem zadowolony z ich usług.



rozumiem, że korzystasz z tego sklepu i jak piszesz jesteś zadowolony więc powinno być OK :smileythumbsup:
dzięki Tadeusz :c20

dzisiaj i jutro odwiedzę pare sklepów i zobaczymy na co się zdecyduję :)

PS. A to śmierć już też niepewna.. :c3

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

12MaRTiN90 napisał(a):

A to śmierć już też niepewna..

Pewna, pewna... tylko - kiedy? - nie wiadomo...
A sklep - jak pisałem sieć ogólnopolska, ale jak i gdzie się zaopatrują? Kart pamięci u nich nie kupowałem... sorry - jedną, do telefonu - działa :)
Poza tym to dyski, napędy, pamięci do kompa.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

Tadeusz napisał(a):

12MaRTiN90 napisał(a):

A to śmierć już też niepewna..

Pewna, pewna... tylko - kiedy? - nie wiadomo...
A sklep - jak pisałem sieć ogólnopolska, ale jak i gdzie się zaopatrują? Kart pamięci u nich nie kupowałem... sorry - jedną, do telefonu - działa :)



no tak tak pewna niewiadoma...

karta do telefonu.. :c18 pewnie nie taka ważna jak do :c56 no zobaczę co znajdę w sklepach w pobliżu, a później jakby coś to internet :D

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

:c37

a więc najlepsza oferta za kartę SanDisk Extreme Pro UHS1 8GB w sklepie takim "normalnym" to 135zł. w Vobisie. W internecie była by po 102zł. z tego sklepu ..
Opłaca się dołożyć te 33zł i kupić w Vobisie :question:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
Gucio50
Początkujący

12MaRTiN90 napisał(a):

:c37

a więc najlepsza oferta za kartę SanDisk Extreme Pro UHS1 8GB w sklepie takim "normalnym" to 135zł. w Vobisie. W internecie była by po 102zł. z tego sklepu ..
Opłaca się dołożyć te 33zł i kupić w Vobisie :question:




Ja bym kupił w agito.pl 16GB za ~~165zł

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

Gucio50 napisał(a):

12MaRTiN90 napisał(a):

:c37

a więc najlepsza oferta za kartę SanDisk Extreme Pro UHS1 8GB w sklepie takim "normalnym" to 135zł. w Vobisie. W internecie była by po 102zł. z tego sklepu ..
Opłaca się dołożyć te 33zł i kupić w Vobisie :question:




Ja bym kupił w agito.pl 16GB za ~~165zł



Gucio50 dzięki, ale raczej nie będę brał 16GB.., po za tym tak juk już było pisane wolałbym 2x8GB niż jedno 16GB. Wychodzi tylko 4zł. więcej i też będzie 16GB tyle że podzielone na dwie karty co ma i plusy i minusy.. Jednak lepiej stracić (jakby coś się działo z kartą...) część zdjęć niż wszystkie.

PS. te 102zł. co pisałem post wyżej to oczywiście karta+koszty dostawy.

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
Gucio50
Początkujący

Gucio50

Ładnych zdjęć Ci życzę :c4

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

ee :question:

dziękuję :)

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____