anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Plecak foto + laptop

profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Plecak foto + laptop

Szukam plecak który pomieściłby sprzęt fotograficzny, jak na razie: korpus, obiektyw 18-55, lampę błyskową, statyw i inne drobiazgi. Problem jest taki że nie mogę znaleźć plecaka który pomieściłby laptopa 17,3" (wymiary 42 x 27) znalazłem coś takiego http://allegro.pl/plecak-tamrac-adventure-9-foto-laptop-17-cali-i2329672275.html ale nie wiem czy te 0,3" jakoś da się upchać :c31 .

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Naprawdę chce Ci się nosić takiego kloca?
17 cali to olbrzym!

A do plecaka wejdzie spokojnie, tylko szczerze pytam się: po co?

profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Nosić się nie chce ale czasami jest taka sytuacja że po prostu trzeba gdzieś przenieść tego "klocka" a nie chce go dalej nosić w torebce ze Stokrotki :slight_smile: .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Kupowanie plecaka ze względu na laptopa to moim zdaniem zły wybór.

Jeśli już musisz, poszukałbym też wśród produktów Lowepro.
Przy czym pamiętaj, że wielkość laptopa determinuje wielkość plecaka...na co dzień nie będziesz potrzebować takiego olbrzyma.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja mam Compu Rover AW ale lapka 15,3". Wchodzi z dużym luzem ale nie mam jak przymierzyć czy 17" się zmieści (według specyfikacji się mieści).
Ja, niestety, noszę go na co dzień do pracy (potrzebuję laptopa a i aparat chcę mieć przy sobie). Wszyscy się ze mnie śmieją, że wyjeżdżam prosto z pracy :slight_smile: , duży jest ten plecak. Podobnie zabieram go na delegacje bo i laptop i aparat chcę mieć. A potem chodzenie po mieście, wchodzenie do knajp, do tramwaju, autobusu nie jest najwygodniejsze. Ale cóż, jak chce się mieć wszystko? A zabieranie kilku toreb jest kłopotliwe.

profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Już się zdecydowałem na Compu Rover AW wielkie dzięki za bezcenne rady :c20 .

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

kuba2106 napisał(a):

Już się zdecydowałem na Compu Rover AW wielkie dzięki za bezcenne rady :c20 .


Dobry wybór. Posiada pokrowiec na różne dziwne warunki atmosferyczne.
Laptop 17 cali wchodzi bez problemu sam używam.
Gdybyś miał możliwość dobrym pomysłem byłoby wziąć laptopa i przymierzyć do plecaków na 15 calowe lapki. Przed zakupem wyczytałem kilka informacji na którymś forów, że jest taka możliwość. Problem u mnie był taki nie mam żadnego sklepu w okolicy by to zrobić.
Dlatego to piszę bo plecak jest naprawdę pokaźnych rozmiarów, a w zamian dużo pomieści - laptopa, aparat, 3 obiektywy + lampa, statyw, 2 wody 0,5l po bokach i kilka ciuszków by jechać prosto po pracy na Śląski plener :c34
Jedyne 13 kilo :smileyrolleyes: Jaki sprzęt by niebył - trzeba go dobrze chronić.

profile.country.pl_PL.title
kuba2106
Początkujący

Mierzyłem już lapka w Case Logic SLRC206 na 15" i ok 1cm wystawało :smileyevil: a u mnie w mieści za dużo sklepów foto nie ma.